reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Druga :tak:
Łapie mnie jakieś choróbsko i humorek średniawy, bo gardło boli i zatkane zatoki,
pogoda piękna Pati wczoraj szalała w piachu, masakra z tym trzepaniem wszystkiego potem, a i tak wniosłam do domu poł piaskownicy :baffled: cóz taki los ;-)
myślę nad wiztą u fryzjera z Pati bo jej gzywka do oczu włazi ale sie boję czy się da dotknąć fryzjerce a ja tym bardziej nie mam odwagoi do niej z nozyczkami podejsc
 
Ja dzisiaj byłam u fryzjera :tak: obcięłam mój dłuższy tył ;)

Ollcia fajna fryzurka.
Ja szukam jakiejś inspiracji bo mojej fryzjerce trzeba zawsze dokładnie wytłumaczyć jak się chce wyglądać i jeszcze podczas cięcia ze dwa razy pyta czy aby na pewno tak więc jak jej pokażę zdjęcie to może będzie łatwiej. Tylko kompletnie nie wiem na co się zdecydować. Przeważnie te fryzury co mi się podobają nie nadają się dla mojej okrągłej twarzy

Witajcie....
U nas pieknie słoneczko ale wiatr to chyba halny wieje:szok::szok::szok:
Mam nadzieje ze wywieje sie i bedzie juz cieplutko...

A jak Wasze plany na weekend majowy???




Agatkas
super że włoski sa juz ok!!!!

Co do chodzenia za rączkę to nie mogę narzekać bardzo ładnie chodzi, nawet po sklepach ale zdarzaja się dni że woli iśc w drugą stronę:-D:-D:-D

Olcia
pokaż!!!

A ja chciałam pochwalić się ze mamy dwa nowe ząbeczki!!!!!:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Madzienko gratuluję nowych nabytków. My to już nawet nie liczymy ile mamy. Chyba 14 ale dokładnie nie wiem.
Co do weekendu majowego to my nie mamy żadnych planów. Co prawda mężowy wróci w środę i do poniedziałku ma wolne ale ma kupę zaległości w domu i musi to nadgonić. Zresztą ja muszę być w domu do mam w tym czasie imieniny więc głupio by było jakby mnie rodzinka nie zastała

witajcie mamusie;-)

i cholernie tęsknie za moim D. nie wiem jak długo to jeszcze potrwa:zawstydzona/y::-(

Pyciolku do wszystkiego się idzie przyzwyczaić. Ja kiedyś też strasznie tęskniłam jak mężowy wracał do domu tylko w weekendy ale musiałam przywyknąć bo przecież z czegoś żyć trzeba. Potem znowu było tak że jak mu się te wyjazdy skończyły to ja się długo przyzwyczajałam do jego obecności na co dzień.

Witamy i my. Właśnie zaczął padać deszcz. Brr czy my się kiedyś doczekamy ciepła tej wiosny????
 
My na weekend majowy jedziemy w góry na komunię, bo mój chrześniak ma 2 maja. Wyjeżdżamy 1.05 a wracamy 3.05.

U nas jest świetna pogoda, o 10 umówiłam się z koleżanką na spacerek :tak:

A mój łobuz już od rana broi. Z dzisiejszych strat - pociągnął za lampę stojącą i zbił klosz :angry:


Kokusia, ja też właśnie mam okrągłą buzię.

Mopku,zdrówka. A co do fryzjera ja bym zaryzykowała, skoro mój wiercipięta wysiedział to Pati pewnie też da radę ;-)
 
Druga :tak:
Łapie mnie jakieś choróbsko i humorek średniawy, bo gardło boli i zatkane zatoki,
pogoda piękna Pati wczoraj szalała w piachu, masakra z tym trzepaniem wszystkiego potem, a i tak wniosłam do domu poł piaskownicy :baffled: cóz taki los ;-)
myślę nad wiztą u fryzjera z Pati bo jej gzywka do oczu włazi ale sie boję czy się da dotknąć fryzjerce a ja tym bardziej nie mam odwagoi do niej z nozyczkami podejsc

Mopku ja Martynie jak była mała to obcinałam grzywkę zawsze na bajkach a i tak czasem trzeba było na raty albo dokańczać na śpiocha. Natalce narazie nie mam co obcinać bo jej włosy z tyłu głowy rosną a grzywka prawie wcale:baffled:
 
Mopku ja Martynie jak była mała to obcinałam grzywkę zawsze na bajkach a i tak czasem trzeba było na raty albo dokańczać na śpiocha. Natalce narazie nie mam co obcinać bo jej włosy z tyłu głowy rosną a grzywka prawie wcale:baffled:
a u nas właśnie odwrotnie grzywka rośnie, a tył tak ledwo ledwo:-D, moze spróbuje sama, u nas to na reklamach chyba byłoby najlepiej:-D
 
Witam
U nas tez nie ma chodzenia za rękę, ona nawet nie chodzi tylko ciągle biega, a ja nie mogę patrzeć jak biega po chodnikach i to w dodatku nierównych. Na szczęści mamy dużo trawy to tam może się wyszaleć. Pogoda cudna, wczoraj prawie cały dzień spędziliśmy na podwórku.
Zaraz obejrzę te Wasze nowe fryzurki. Miłego i pogodnego dnia.
 
reklama
Do góry