reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Kaja no wy macie inne kryteria u siebie.

Buty fajne, ale ja bym nie umiała nogi zgiąć :-D

Ja już obiad mam właściwie gotowy.
W poniedziałek czeka mnie przeprawa z klientami. Nabiegam się jak koń wyścigowy. Ale mam nadzieję, że to będzie koniec i tyle.
 
Kaja no wy macie inne kryteria u siebie.

Buty fajne, ale ja bym nie umiała nogi zgiąć :-D

Ja już obiad mam właściwie gotowy.
W poniedziałek czeka mnie przeprawa z klientami. Nabiegam się jak koń wyścigowy. Ale mam nadzieję, że to będzie koniec i tyle.

No wiesz co, one tam niby maja domieszke jakiegos elastanu do zamszu, takze mam nadzieje ze dam radē:-D.. PYCIOL sie nie bedzie tu mądrzyl wiecej ze " kajak juz nie wie co to buty na obcasie" pchi:-D..
A gdzie ona w ogole sie szwedaczy to ja nie wiem, co ona sobie mysli:confused:
 
hej hej mamy weekend juz prawie:)
troche mnie nie ma gdyz zapisałam się na kurs excela i caly dzien spedzam nad tabelami, potem biegne na jezyk zeby sobie przypomniec i tak mi leci....dzis wczesniej skonczylam i moge was nadrobic.

Zapominajko ja dzis zalozylam Filipowie pierwszy raz takie buty na ciepłą zimę , sama tez założyłam kozaczki.
Kajka buty fajnie ale ja bym je miala chyba do uda:-D 164cm wiesz wiesz szału nie ma:sorry: a tego mroziku to troszke ci zazdoszcze bo ja tez tak lubie i jeszcze jak bialo na dworze to bajka:-D ale po tygodniu mi juz brzydnie i znow chce sloneczka:sorry:
 
Zapominajko my juz nosimy jakis czas, bo Fifi polbuty mial tak zjechane, ze wstyd juz bylo w nich chodzic. Zreszta jak tylko przyszly to nie bylo opcji, zeby zalozyc mu jakiekolwiek inne. A dzis wyciagnelam z szafy kurtke zimowa.
 
Kaja butki świetne :-)

Zapominajko Natka nie bo siedzi w domu ale Martynka już w tym tygodniu zaczęła nosić jesienno-zimowe butki i taką lżejszą zimową kurtkę bo rano jest już zimno.

A ja jestem na etapie poszukiwania zimowych butów bo właśnie sobie uświadomiłam że stare spaliłam:szok::szok::szok:
Na razie wygrałam dwie pary
takie zamiast kaloszy wenecjasexy ŚLICZNE KOZAKI KALOSZE ka073 BROWN 39 (2719895187) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
i takie na szybko do samochodu wenecjasexy OLDSHOOL CZADOWE BOTKI ka856 BLACK 39 (2715750548) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


Dziewczyny bawią się w kino, M w pracy a ja czekam na swoją ekipę i będziemy pić :tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):tak::tak::tak:
 
reklama
Hej.

Przepraszam,ale nie mam kiedy poczytać,bo ja bez neta,a u mamy to tylko na chwilę....
Teraz do poniedziałku jesteśmy sami to moze na weekend będę miała chwilę żeby popisać.

Asiulka mi po pierwszej ciąży zostało 13 kg,których już nigdy nie zrzuciłam.Po Oliwii nie zostało nic,za to ostatnio przytyłam...8 kilo!!!W tym momencie wazę 20 kg więcej niz na pierwszym ślubie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-(

Tygrys Ty nic nie mów o sniegu,mój Fabian juz sie doczekać nie moze:sorry2:
 
Do góry