reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Hejka laseczki,
nareszcie weekand:-p jestem wypompowana od emocji i całego tygodnia wrażeń, do tego Bianka śpi w przedszkolu a potem mi usypia o 22:confused: i potem siedzę do nocy :-(

Aniu zagłosowałam;-)
 
Aniu staram się głosować. Przypominaj!

A śnieg u was to całkiem szybko w końcu może być, w końcu wy Górale :tak:

Ja mam problem z kurtką :dry: i nie wiem jaką chcę :-(
 
Cześć laseczki :-)

No nudności są zdecydowanie mniejsze, ale spanie...
No i teraz dla odmiany jelita się zatykają :confused2:

Chodzą wasze maluszki w butach zimowych już?

Zapominajko-mi pomogły suszone śliwki, chociaż miałam to tylko raz :-)
A co do butów-my chodzimy w półbutach, chociaż patrząc na link tygryska-jutro wyciągamy kozaki :-D

No....brrrr. Chociaz ja wole te minus 10 bo jest sucho, swieci słonko i jest ogolnie bardzo ładnie..
No, a zimowe buty to my tu przepraszamy czasem nawet we wrzesniu..

A ten moj mnie znowu od rana wkurza, az musiałam sobie buty kupic:-D..

ASOS | ASOS KEEP SAKE Wedge Over the Knee Boots at ASOS

Buciki rewelacja-uwielbiam takie, chociaż preferuję szpilki :-D . Dziś też sobie kupiłam, ale krótsze :-)

Kaja butki świetne :-)

Zapominajko Natka nie bo siedzi w domu ale Martynka już w tym tygodniu zaczęła nosić jesienno-zimowe butki i taką lżejszą zimową kurtkę bo rano jest już zimno.

A ja jestem na etapie poszukiwania zimowych butów bo właśnie sobie uświadomiłam że stare spaliłam:szok::szok::szok:
Na razie wygrałam dwie pary
takie zamiast kaloszy wenecjasexy ŚLICZNE KOZAKI KALOSZE ka073 BROWN 39 (2719895187) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
i takie na szybko do samochodu wenecjasexy OLDSHOOL CZADOWE BOTKI ka856 BLACK 39 (2715750548) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


Dziewczyny bawią się w kino, M w pracy a ja czekam na swoją ekipę i będziemy pić :tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):tak::tak::tak:

kokusiu-te kalosze fajne, podobają mi się :tak:, ale te drugie nie bardzo :-p

Konkurs blog

Zagłosowane:-)

Normalnie przed chwilą zjadło mi posta :wściekła/y: No to jeszcze raz:

Poznajcie mój nowy samochodzik. [url]http://allegro.pl/fiat-seicento-i2722478662.html#tabsAnchor

I zaznaczam, że nie jest to szczyt moich marzeń, ale najpierw muszę przypomnieć sobie, jak się jeździ. A do tego autka od razu poczułam "chemię" :-D
Do tego ostatnio kupiliśmy też VW Sharana, jak dla mnie jest ohydny z wyglądu-ale jak się chciało mieć tyle dzieci, to trzeba jeździć takimi "autobusami" :-D Więc w chwili obecnej mamy trzy samochody (bo mamy też paska) :szok: a jeździ tylko mąż :-D

A tak z innej beczki: miałyście kiedyś badanie u neurologa? Bo ja dziś miałam w związku z badaniami do pracy i gościu kazał mi się rozebrać do majtek i biustonosza, a potem pukał mnie w różne miejsca :szok::-D ups, to nie ten wątek... A tak poważnie, to mój G mówi, że on musiał się rozbierać tylko od pasa w górę....
 
Ostatnia edycja:
Hejka kochane...ja dzisiaj przez tro jakies zamieszanie w ogole zbladzilam i zapomnialam o glownym....przepraszam....

Kajaczku, Kokusiu fajne buciki:)))) szalejecie widze....
Mariczka tez jeszcze nie ma ziomowych, mis w srode dostanie kaske to trzeba jechac cosik jej kupic;) i kurteczke ma z zeszlego roku, ale ja bym chciala dla niej cosik takieo za pupke....bp tutaj w tym roku ma byc taka pradziwa Kanadyjska zima....w sensie -30 stopni i mega wiatrzyska.....;/

Aniu oczywiscie zaglosowane;)))))
 
Vive no mi też się te drugie za bardzo nie podobają ale jak się jest kaleką i nie potrafi jeździć w szpilkach to na szybko do szkoły będą dobre.
O masz pierdziawkę:tak::tak::tak::tak: ja tam swoją też kochałam a była taka że potrafiłam nią asterkę minąć:-) tylko m stwierdził że to samochód nie dla mnie :sorry2:



Kana no wiesz dziewczyny mają na ten rok po 3 pary kozaków to teraz czas pomyśleć o sobie. A że ja kocham butki, zwłaszcza w takiej cenie:tak::tak: jeszcze polowań nie skończyłam;-)


A kurtki to u nas tylko Martyna ma na zimę no i Natka jakaś tam po siostrze, ale pracuję nad tym:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry