Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
ciesze sie bardzo!Mam to samo !
U nas byl chirurg i na szczescie wyrostek wykluczaja !!!)) Teraz kwestia rozgryzienia co to moze byc. Powaznie maja zagwozdke i dalej chca obserwowac. Badania moczu robili wczoraj rano, ale wzieli kolejna probke dzisiaj. Dodatkowo krew ponownie i na 90% powtorza usg. Tempertatura, cisnienie i reszta w normie. Posluchali malego detektorem i Jasiek ma sie dobrze
Az mi moc wrocila jak wykluczyli ten wyrostek!
ja mowie do mojego chlopa juz sie tych malych stopek doczekac!! bede je calowac non stopA ja wcale bym się nie pogniewala żeby ten niby siusiak okazał się pepowina [emoji23]
Czuje chłopca, od początku ciąży. Przeczucie też mogłoby zawieść [emoji6]
Ale mimo wszystko czy chłopczyk czy dziewczynka będę kochać i ciumkac małe syreczki całe dnie [emoji16]
Ja jak mam skierowanie wypisane od Endo to. Teraz.za.dwa miesiące i ona na gorze pisze np do 61 dniteż chciałabym wiedzieć, doktor google mówi miesiąc.
A ja w sumie tyle zwlekałam bo mi endo powiedział żebym zrobiła badania po miesiącu stosowania leków.
Najgorsze czekanie ja 29 i boje się ze mojej lili siusiak.urosnie .30 lipca mam połówkowe, to wreszcie się dowiem. Ale ja czuję, że synek, no a skoro tak jeszcze tamta pani powiedziała....) Ale poważnie, zdziwię się, jeśli się okaże, że druga dziewczynka, chociaż nie miałabym nic przeciwko.
A ja dopiero 10 sierpnia [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]Najgorsze czekanie ja 29 i boje się ze mojej lili siusiak.urosnie .
Napisane na HUAWEI Y330-U01 w aplikacji Forum BabyBoom
A ja dopiero 10 sierpnia [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Aż mi dziwnie, zawsze co 2 tyg wizyta i usg, a teraz z racji że koniec z plamieniami przerwa między wizytach 4 tyg.
Toż to masakra, tak się duży!
Chyba przywyklam do wizyt co dwa tyg!