K
Krasnal77
Gość
A my się poznaliśmy domładnie 6 grudnia... Moze i bobas wypadnie 4 lata póżniej w ten sam dzień
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
To Mikołajki :-) :-) :-) .Ja 6 grudnia pójdę do szpitala i bd czekać az mnie pokroja i synek bd z nami [emoji12]A my się poznaliśmy domładnie 6 grudnia... Moze i bobas wypadnie 4 lata póżniej w ten sam dzień![]()
![]()


ja wstalam o 6-40 i o dziwo chcialo mi sie, heheh, potem pewnie bede ziewajaca, bo zle spalam w nocyDzień dobry
Aneta powodzenia u oku.
Ja mam termin na dzień przed Mikołajkami, ale na pewno nie wyceluję, tylko 5 % kobiet rodzi w terminie. który na dodatek u mnie jest z usg. Prędzej urodzę koło połowy grudnia.
A w ogóle bardzo pozytywnie nastrajam sie do porodu, rozmawiam sobie z dziewczyną która właśnie rodzi tam gdzie ja chcę i mega pozytywne nastawienie lekarzy, a to daje siłę moc
Miłego pn
Nie chciało mi się wstać do pracy![]()
Czesc dziewczyny, właśnie dołączyłam do forum [emoji846] termin na 09/12/2016 chłopak Mikołaj [emoji4]
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom