reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Niby uprawiając jogę w ciąży jest szansa że dziecko się przekręcił. Ale czy to prawda? Nie powiem wam...

Ja jestem u siebie.
Wczoraj z piwnicy przenieśliśmy karton z ubrankami. Karton przemokl nie wiem jak!!! Dobrze że ubranka były dodatkowo w workach włożone. Zapach przeszedł.
Namoczylam w waniszu, szorowalam tę siarę z ubranek przez rękawice, ufff prawie wszystko zeszło, potem kilkakrotnie namaczalam by wypłukać wanish.
A teraz wstawie już na właściwe pranie. Matko ile ja mam tych ubranek po synku i takie tyci....
Lecę mieszkanko ogarniać.
Mały śpi w brzuszku, więc jak siedzę to nie czuję się jak w ciąży ;)
ja dzis chce sie wziac za prasowanie tego co wczoraj wypralam, w ogole mam jakis placzliwy dzien, ogladalam rano program o in-vitro i ryczalam, ogladam licealne ciaze i becze...ehh dociera do mnie, ze niedlugo takiego maluszka bede miec :)
 
reklama
Dziewczyny słyszałyście kiedyś o takiej sytuacji, ze dziecko było juz ułożone głowkowo i odwróciło sie z powrotem?
Bo mam wrażenie, ze Mikos mi robi psikusa i sie obraca. Kopniaki czułam do tej pory pod żebrami, a czkawkę na dole, a teraz czuje kopniaki w jednym boku, a czkawkę w drugim...
Sprawdzę to dopiero w sobotę na wizycie, bo bede miała USG, ale zaczynam sie troche stresować.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak. Moja kuzynka tak miała. Urodziła w końcu pośladki.
Ale nie nakręcaj się może ci się tylko wydawać
 
Napisałam do olx zobaczę co mi odpiszą... I powiem Wam, że wydawałoby się, że to ludzie na poziomie! Przejrzałam profil na fb.. Ta kobieta jest właścicielką ekskluzywnego salonu masażu i masażystką. I dla 60zł zrobili z siebie oszustów i idiotów... Niewiarygodne
Obsmaruj ich na fejsie mówię ci
 
Spokojnie, jako konsument w transakcjach na odległośc masz prawo odstąpić od umowy a oni mają psi obowiązek zwrócenia Ci pieniędzy.


Jak mnie wkurzają tacy ludzie! "Nie jego problem" - właśnie że JEGO problem! A to że sobie pokasował, to NIE TWÓJ problem! A kasę tak czy ianczej na Twoje żądanie MUSI oddać. Jeśli oczywiście dzecydujesz się na zwrot.



Oooo jak za mną grefrut chodzi od wczoraj. W Lidlu nie było a nie chciało mi się nigdzie indziej wybierać.



Super wieści. Ile tylko ten Maluszek musi przejsć, kurcze ciągle operacje. Nie wpsominając o Rodzicach. Ale grunt że Zuch chłopak i wszystko zmierza ku dobremu!

Dziewczyny mam małą zagwostkę. Dostaliśmy "w spadku" po maluchu łożeczko z materacem. I tak się zastanawiam, czy kupować materac nowy, czy może zadowolić się tym. Pytam pod kątem tych robali, wilgoci i innych różnych świństw, o których pisalyście. Czy może wystarczy porządnie wyprać pokrowiec, założyć prześcieradełko takie nieprzemakalne antyalergiczne i będzie ok?
Ja bym nowy materac kupiła.....
 
Spokojnie, jako konsument w transakcjach na odległośc masz prawo odstąpić od umowy a oni mają psi obowiązek zwrócenia Ci pieniędzy.


Jak mnie wkurzają tacy ludzie! "Nie jego problem" - właśnie że JEGO problem! A to że sobie pokasował, to NIE TWÓJ problem! A kasę tak czy ianczej na Twoje żądanie MUSI oddać. Jeśli oczywiście dzecydujesz się na zwrot.



Oooo jak za mną grefrut chodzi od wczoraj. W Lidlu nie było a nie chciało mi się nigdzie indziej wybierać.



Super wieści. Ile tylko ten Maluszek musi przejsć, kurcze ciągle operacje. Nie wpsominając o Rodzicach. Ale grunt że Zuch chłopak i wszystko zmierza ku dobremu!

Dziewczyny mam małą zagwostkę. Dostaliśmy "w spadku" po maluchu łożeczko z materacem. I tak się zastanawiam, czy kupować materac nowy, czy może zadowolić się tym. Pytam pod kątem tych robali, wilgoci i innych różnych świństw, o których pisalyście. Czy może wystarczy porządnie wyprać pokrowiec, założyć prześcieradełko takie nieprzemakalne antyalergiczne i będzie ok?
Powąchaj materac.
Ale jak ja tak dostałam od kogoś to i tak kupiłam nowy.
 
Dziewczyny, jak jecie coś słodkiego to zawsze z czymś z cukrami złożonymi. Np kanapeczke z chleba ziarnistego i potem coś słodkiego. Jak coś złego to najpierw coś dobrego ;) i będzie okej.
A dżemy są juz w sklepach przecież takie 100%, w lidlach biedronkach i wszystkich marketach. Tam są tylko owoce plus sok jabłkowy.

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ja się skusilam bo to dżem świeżo zrobiony przez moją mamę z jabłek z naszego sadu.... :D
 
ja dzis chce sie wziac za prasowanie tego co wczoraj wypralam, w ogole mam jakis placzliwy dzien, ogladalam rano program o in-vitro i ryczalam, ogladam licealne ciaze i becze...ehh dociera do mnie, ze niedlugo takiego maluszka bede miec :)
Będzie dobrze :)
Hormony szaleją :)
A małe stópki i ziewajacy maluszek to piękny widok rekompensujacy ból.
A po 6 tyg świadomie Dzieciątko się uśmiecha to już w ogóle miłość na 100000%
 
reklama
Do góry