reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Mąż właśnie przywiózł ;-)
Smacznego
1498507975-aaaaaa.jpeg


......:::::::::16t. i 0d::::::::.........
Chyba nie lubię Twojego męża :D
 
reklama
Ja swojego gonie jak przywozi bo nie mogę tego czuc w ciąży a co mówić jeść :D ani tortilla ani bułka. Masakra jakaś :D

p19uflw1nv024jhl.png
W ciąży kupiłam jednego i nie zjadlam, ale jak zobaczyłam zdjęcie, to aż zgłodniałam. A tu taka godzina [emoji24]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehe nigdy kebabow nie lubiłam ostatnio jadłam z 1,5 roku temu. !!! Ale dziś za mną cały dzień chodz, no i przyjechał z kebsem! ;)) no i był przepyszny!!!!!!!

......:::::::::16t. i 0d::::::::.........
No mój też się już pytał czy ma jechać. Ale nieee. Dokończyłam śledzia. ;) Na kebsy pójdziemy w środę w ramach rocznicy xD Hahahahahaha ^^ Tak to jest rocznicować się z ciężarną :D

@daruuunia3, tak ostatecznie i definitywnie wybraliśmy Olka ^^ Mam nadzieję że nie będzie na nas zły ;) Mam ciarki jak wołam do Małego Oooooluś. Jemu też się chyba w takim razie podoba :)
 
No mój też się już pytał czy ma jechać. Ale nieee. Dokończyłam śledzia. ;) Na kebsy pójdziemy w środę w ramach rocznicy xD Hahahahahaha ^^ Tak to jest rocznicować się z ciężarną :D

@daruuunia3, tak ostatecznie i definitywnie wybraliśmy Olka ^^ Mam nadzieję że nie będzie na nas zły ;) Mam ciarki jak wołam do Małego Oooooluś. Jemu też się chyba w takim razie podoba :)
Oooooo śledzie lubię po Cygansku

......:::::::::16t. i 0d::::::::.........
 
@Brzuchatka2017 czyli nie tylko ja nie wiem co się działo u dziewczyn przez ostatnie dwa tygodnie [emoji6]. Jak masz się za męczyć w pracy to pewnie, uciekaj na L4, bo 5h stania to nic przyjemnego. Myślę, że lekarz powinien zrozumieć warunki pracy.

@Eraja jak wspaniale, że tak się cieszysz z synka [emoji7]. Ja po cichu marzę o synku, ale ostatnio oglądam te malutkie sukienusie wszędzie i nie wiem już sama która opcja ucieszy mnie bardziej [emoji16].

@Oska305 maluchy próbowały na pewno Cię pocieszyć, bo też czuły Twój smutek. Kiedy mąż przyjeżdża następny raz?

@Śliwka91 cześć [emoji6] fajnie, że do nas dołączyłaś [emoji6]

Tak czytając to chyba będę ostatnią, która pozna płeć [emoji6] liczę, że 11.07 już się maluch ładnie pokaże [emoji6].

@Mikado93 może zamiast do przychodni warto by podjechać do szpitala? Chyba, że jest szansa, że w przychodni lekarz będzie mógł Cię obejrzeć, a nie, że położna tylko po opisie bólu stwierdzi czy wszystko jest ok.

@gie_er większość nektarynek, które pochłaniam ostatnio w olbrzymiej ilości ma pękniętą pestkę. Nie zauważyłam aby któraś była spleśniała, ale strasznie mnie wkurzają takie pestki [emoji6]. Myślę, że ta pleśń była zamknięta w środku i dopiero sie otworzyła w trakcie jedzenia. jeśli nie dotknęłaś jej obgryzając dookoła to raczej nie ma się czym martwić [emoji6].

Wybieram się jutro z rodzicami i teściami na kręgle [emoji6] mam nadzieję, że nikt mnie na koniec nie posądzi o próbę wyniesienia kuli pod koszulką [emoji6][emoji6].

Dobrej nocy i udanych wizyt w dniu jutrzejszym (jakbym nie zdążyła rano zajrzeć do Was [emoji6]).

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No nie moge! Wy tu o kebabach, a ja juz na diecie cukrzycowej. Niedobre! :)

Eraja Aleksander piękne imię! Chodziło za mną w poprzedniej ciazy, ale wyszła Blanka hehe :)

Bea25ta współczuję takich przepraw, ale przynajmniej miłych ludzi w autobusie spotykasz ;)
Co do tej pestki, too też bym się nie martwiła :)
Kurczę Dziewczyny tyle skrobiecie, że ja naprawdę nie ogarniam, kto co napisał, a odpisać to już wcale, wybaczcie. Postaram sie poprawić w tym temacie :)

Spokojnej nocy!
 
@pieszczoszka1988 mi zupełnie nic nie pomaga na ból gardła od początku ciąży mam i tak się męczę raz jest lepiej raz gorzej raz nie czuje w ogóle a na drugi dzień wraca i tak cały czas. Gorąca herbata z cytryna, a po plukankach wymiotuje jak kot.


@Sliwka91 tzn ja nie kupuje, trzymam sobie w koszyku. Nadejdzie dzień przy wypłacie z wiele kupować powoli i będę miała już zaznaczone co ;-)



......:::::::::15t. i 6d::::::::.........
Tylko pamietaj, ze rzeczy czasem lubia znikac z koszyka ;) Na ból gardla mocniejszy mozna wziąć psik Tantum Verde albo jego tanszy zamiennik - Uniben Oczywiscie stosowac z umiarem :) Do tego dobrze sluzowke nawilzyc, dobre sa tabletki z porostem np. Isla :) Plukanki z soli czy wody utlenionej jak najbardziej :)
 
reklama
Hej, no i znowu zniknęłam na troszkę, a to przez to głupie samopoczucie. Z utęsknieniem czekam aż część objawów typowych dla 1 trymestru uświadomi sobie, że to już połowa 17tc i raczy choć troszkę odpuścić ;)

Dziś musiałam przejechać PKSem 40km i myślałam że już nie dam rady od mdłości i zawrotów głowy, które zamiast ustępować to są coraz dłuższe i silniejsze. Aż zastanawiam się czy mimo, że wizytę mam 5.07, to nie wybrać się jutro do mojej przychodni, choćby położnej się poradzić...

Do tego od piątku mam coraz silniejsze bóle "okresowe" i kłucie jajników, dodatkowo strasznie napięty/twardy brzuch. O ile wcześniejsze bóle typowo "rozciągające" mnie tak nie niepokoiły, to teraz zaczynam się troszkę martwić bo to co jest teraz raczej nie odpuszcza (tak jak to było wcześniej) tylko trzyma praktycznie 24 na dobę :/

Czy któraś też coś takiego ma/miała? Już sama nie wiem czy się martwić czy przesadzam, mój S. mnie goni wcześniej do spania i żeby zobaczyć co jutro będzie i jak coś to wtedy gdzieś uderzyć po pomoc ale wiadomo jak to jest jak panika już zasiana...
Kochana mnie tez brzuch boli ostatnio strasznie, kluje i tak jakby ciagnie, glownie po pracy, dlatego mam nadzieje na te l4..ja podejrzewam, ze moze to miec tez zwiazek z zelazem, ktore przyjmujemy teraz czesto, ja dostalam po nim takich zaparc i kluc, w jelitach mi sie wszystko przelewa..przynajmniej mam nadzieje, ze to z tego, a nie ze inna powazniejsza przyczyna..
 
Do góry