reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Zobaczymy, chociaż mam nadzieje, że tak będzie jak mówisz :)
A jak tam u Ciebie ?
Dzisiaj Babcię wypisali ze szpitala. Czekamy na wyniki badań tego guza i zobaczymy co dalej. Ja dzisiaj już jestem spokojniejsza. Muszę myśleć też o dzidzi i nie doprowadzać się do takiego stanu jak wczoraj. Będzie ciężko, ale próbuje sobie jakoś to wszystko tłumaczyć i wierzyć, że będziemy mieli szansę walczyć o zdrowie babci.
 
Ostatnia edycja:
reklama
To ja nie mam z tym problemu
No moze z treściami bym nie puściła [emoji16]
Rok temu w Wielkanoc Aniela została z moja mama a my byliśmy 4 dni w Paryżu. Coś cudownego taki wyjazd we dwoje [emoji7]

m3sx3e3k25iia4nv.png
Z moja mama w domu bym zostawila i moze z moja siostra ale na wycieczke bym juz nie puscila z nikim. Przewrazliwiona jestem

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Mamuśki. Przepraszam, że mnie ostatnio nie ma, ale beze mnie przecież świat się nie zawali[emoji23][emoji6]
Mam siostrę i szwagra w domu i nie ma czasu na siedzenie na Internecie. I dobrze. Czas mi szybciej minie do powrotu męża.

@Ankuś bardzo mi przykro z powodu sytuacji z babcią. Mojej nie ma już kilka lat, a nadal boli. Ciągle jest w domu tylko: a pamiętasz jak babcia to albo tamto? A pamiętasz co babcia wtedy powiedziała? Albo co by teraz zrobiła?
Strasznie mi żal, że nie pozna moich dzieci. Doceniaj teraz każdą chwilę z nią spędzoną. Na zawsze zostaną Ci one w pamięci. I rób tyle zdjęć ile możesz. My ich prawie nie mamy, a szkoda.. . Ale zdrowia dla Niej i radość i z każdego dnia.

@reniuszek trzymam kciuki za Jasieńka. Na pewno wszystko będzie dobrze.

Wszystkim gratuluję udanych wizyt i za wszystkie trzymam kciuki. Przepraszam, ale nie dam rady każdej z osobna pogratulować. Jak tylko siostra pojedzie wrócę na stałe.

U mnie tak sobie. Brzuch nadal twardy i napięty. Siedzę ile się da. Krasnalki kręcą się, więc to mnie uspokaja.
Idę gotować obiad. Dziś zupa gołąbkowa. Jeśli uwielbiacie gołąbki tak jak ja, a nie chce sie Wam ich robić to polecam ten sposób. Szybko, a smak ten sam. [emoji4]

Buziaki. I będę się odzywać najczęściej jak będę mogła [emoji7][emoji7][emoji9][emoji9]
Rozumiem Cię, wiem co czujesz. Moja Mama zmarła 7 lat temu i wciąż czuję żal. Zdjęcie z Nią mam tylko jedno, aż się temu dziwię..
 
Mój tata nigdy w życiu wypadku nie miał i wiem, że będą jej pilnować jak oka w głowie ale nienawidzę się z nią rozstawać. Mieliśmy jechać do niej w przyszłą środę, ale przez te moje krwawienia zrezygnowałam, Marcin będzie miał nocki akurat jak jej nie będzie i sama w domu będę całymi nocami [emoji20] no umrę chyba z tęsknoty...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Reniuszku piękny kocyk. Jak ja bym chciała umieć robić na drutach. Zaraz sobie obejrzę jakiś filmik i zdecyduje czy się uczę, czy odpuszczam :)
 
Reniuszku piękny kocyk. Jak ja bym chciała umieć robić na drutach. Zaraz sobie obejrzę jakiś filmik i zdecyduje czy się uczę, czy odpuszczam :)
Jakbyś miała jakieś pytania służę pomoca :)) wbrew pozorom to banał. Dobrze na początek mieć grubą wloczke w jasnym kolorze i dobrane rozmiarem druty do tego :)))
 
Sorry ze teraz piszę ale jeszcze z mamą poszłam do parku a potem wyszłam po męża na dworzec i tak mi zeszło. I na wizycie jak to na wizycie zawsze cos nie tak oczywiście mam za wysoki cukier i mam go powtórzyć z dzidzią wszystko okej lekarz mi powiedział że maluch waży prawi 240g co do płłci powiedział mi tylko tyle że on sisiaka nie widzi i tyle się dowiedziałam hahahaha jutro połówkowe to może określa się co do płci dziecka. A teraz zabieram się za zjedzenie lodów śmietankowych i idę spać jak mi maluch da bo cos rozruszał się po lodach hahaha
 
reklama
Mmm leczo pyrka, będziemy jeść z rodzinką caaaały weekend :)
1501183661-aaaaaa.jpeg

Ja nie mam pomysłu na wystroje. Póki co to musimy zmienić pokoik z króliczego na ludzki ^^ Ale pewnie zainwestujemy w obrazki. U nas jest problem z malowaniem i tapetowaniem. Ewentualnie jakieś ładne naklejki na ścianę. Zobaczymy jeszcze :) Pokoik malowaliśmy pod dziecko i jest groszkowa zieleń :) Także wystarczy zmienić zasłonki dodać parę gadżetów i będzie git :)

Jutro czeka mnie masa sprzątania. Mąż będzie kręcił się po mieście i załatwiał różne sprawy a ja zmienię się w domową kurkę, hihihi :)

Życzę Wam wszystkim spokojnej nocy. Bez bóli, skurczy i jakichkolwiek złych rewelacji :* :)
 
Do góry