reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@Maglik, @maja1987 gratulacje dobrych wieści:) rano pisałam o kciukach m.in. ale teraz patrzę że całą tą wiadomość wcięło :/

Nie ogarniam lekarzy, byłam wczoraj u lekarza POZ (nie swojego bo moja pani dr na zwolnieniu) w sprawie tych moich obrzęków bo już 1,5 tygodnia męczenia się na lekach dostanych na SOR i niewiele pomaga, dziś w nocy znów z bólu już prawie po ścianach chodziłam. Lekarz najpierw stwierdził że to dziwne że nadal na lekach boli, sprawdził tą opuchliznę, po czym ponad 15 minut rozmyślał i sprawdzał w necie co mi może przepisać co i raz mrucząc pod nosem że jednak w 3 trym. nie można czegoś. Potem poszedł się gdzieś skonsultować zostawiając mnie znów na ok 20min i w końcu przepisał leki, które jak chciałam dziś wykupić to aptekarka mi odradziła uświadamiając, że oba z nich są wprost odradzane w ciąży zwłaszcza w 2 połowie i mogą poważnie zaszkodzić dziecku. Ostatecznie zmokłam idąc do apteki po nic bo po takim tekście nie odważyłam się wykupić tej recepty... Także przestroga żeby wyjątkowo uważać co lekarze nawet wiedząc o ciąży przepisują. A ja głupia myślałam że dziś już wykupię leki i będzie w końcu lepiej, no cóż.
Mikado, lekarz POZ może nie mieć wystarczającej wiedzy, oni zjmują się najpopularniejszymi chorobami. Ja bym chyba raczej w szpital uderzała, tylko jakiś dobry bym wybrała... i nawet jakby kazali ci zostac, to tam jestes pod kontrolą kogo trzeba.
 
reklama
A jaka to jest suszarka szafowa?? Bo wpisałam w wyszukiwarę i wuje google tylko ociekasz do naczyń mi pokazuje.
Suszarka szafowa to taka jak jak szafa,wieszasz ciuchy tam i się susza a nie wrzucasz jak do bębnowej i się kręcą ;) taka faktycznie jest fajna i ciuchy się nie gniota tak,ale nie widziałam żeby ktoś taka w domu mial,ja miałam taka w pralni kiedyś jak mieszkałam w innym miejscu:) a w domu teraz to bębnowa.
 
@Maglik, @maja1987 cieszę się, że wizyty udane i wszystko dobrze u Waszych maluszków :)
Ja ostatnio nie dowierzalam ile z Was ma jakieś choróbska, a dziś sama mecze się cały dzień z zatokami i rozbiciem :(
Mam maliny, imbir, miód, cytrynę... ale co na zatoki i ten wstrętny bol głowy? :(

Powiedzcie mi jeszcze, ile macie kocykow? Ile z nich są typowo z zimowym wypełnieniem?
Ja mam na razie 2 kocyki takie cieńsze i myślę, żeby zamówić zestaw minky z zimowym wypełnieniem plus płaska poduszka. Wystarczy? Nie chce na razie kupować typowej pościeli.

Na zatoki mogą pomóc inhalacje.

Co do kocyków mam 4 , dwa grubsze , dwa cieńsze. Nie wiem czy becik będę kupować. Mam śpiworki do wózka , fotelika i łóżeczka.
 
To już ten weekend?? I jak zdecydowaliście z gośćmi?? Dajecie znać znajomym?

Nie to dopiero 19. Do fryzjera idę odświeżyć kolor , podciąć troszkę i zrobić przymiarkę ślubnej fryzury.
Przymiarka sukienki udana. Ma być gotowa w przyszłym tygodniu.
Znajomych powiadomiliśmy i tak pojawiły się przecieki informacji.
 
A kiedy kazał ci przyjść?? może za 2 czy 3 dni dziecko by sie trochę przekręciło i możnaby było jeszcze raz zmierzyć??
Teraz za 2 tyg.
Ale jadę do Polski w czwartek więc pójdę sobie prywatnie do mojego lekarza co prowadził moje dwie ciążę niech na spokojnie zmierzy mi malego. Bo dwa tyg to dla mnie dlugo.
 
Nie to dopiero 19. Do fryzjera idę odświeżyć kolor , podciąć troszkę i zrobić przymiarkę ślubnej fryzury.
Przymiarka sukienki udana. Ma być gotowa w przyszłym tygodniu.
Znajomych powiadomiliśmy i tak pojawiły się przecieki informacji.
Jak samopoczucie przed ślubem?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Teraz za 2 tyg.
Ale jadę do Polski w czwartek więc pójdę sobie prywatnie do mojego lekarza co prowadził moje dwie ciążę niech na spokojnie zmierzy mi malego. Bo dwa tyg to dla mnie dlugo.
Tez mi sie wydaje ze 2 tyg to duzo. Ja bym gdzies sprawdzila. Dobrze zenzobaczysz sie z zaufanym lekarzem.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez mi sie wydaje ze 2 tyg to duzo. Ja bym gdzies sprawdzila. Dobrze zenzobaczysz sie z zaufanym lekarzem.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Te dwa tyg to psychicznie mnie wykoncza. Tak się martwię o moje malenstwo. Jak się uda to już w sobotę pójdę skonsultować się a jak nie to w poniedziałek .
 
reklama
Suszarka szafowa to taka jak jak szafa,wieszasz ciuchy tam i się susza a nie wrzucasz jak do bębnowej i się kręcą ;) taka faktycznie jest fajna i ciuchy się nie gniota tak,ale nie widziałam żeby ktoś taka w domu mial,ja miałam taka w pralni kiedyś jak mieszkałam w innym miejscu:) a w domu teraz to bębnowa.
dokładnie ona byla w pralni ale ja zdecydowanie wolałam bębnową niż tą szafową
 
Do góry