reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@M@gda super, że u małej wszystko w porządku. Myślę że jeszcze zmieni pozycje :)
Mój Jaś siedzi głową do dołu od wizyty na początku września i mam nadzieję że mu się nie odwidzi. Za to "górę" mam skopana niemiłosiernie ;) A jeszcze ostatnio budzę się codziennie o 4 rano mega głodna. Oczywiście nie jem wtedy śniadania ale chyba mały ustala już sobie grafik karmienia :D

Dzisiaj zaczynamy szkołę rodzenia :) jestem bardzo ciekawa tych zajęć.

Z okazji imienin zrobiłam mężowi blok czekoladowy... bez spróbowania i powiem Wam, że gorszych katuszy dawno nie przeżyłam ;) Nie wstawiam zdjęcia żeby nie "drażnić" słodkich mam bo sama ciężko to przeżyłam..

Wszystkim życzę miłego popołudnia.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ok. Moje słodkie Mamusie. Ja dostałam taka tabelkę juz w pierwszej ciąży i do tej pory sie nie zmieniła. Jest fajnie opisane ile danego jedzenia jest na 1Ww.
I teraz na śniadanie jak widzicie mam zjeść 3,5 Ww a pod tabelka napisane długopisem ze w tym 2 kromki chleba. Wiec jem 2 kromki chleba żytniego z sałatą, szynka, pomidorem, do tego wypijam sobie np 1 szklankę soku bez cukru juz mam 3Ww wiec do tego zjadam pół jabłka co daje 3,5 i tak sobie komponuje posiłki. Tabelka jest fajna bo zawiera takie produkty które na ogol sie je. Jest z czego wybierac
 

Załączniki

  • P_20171006_142232_1_1.jpg
    P_20171006_142232_1_1.jpg
    674,4 KB · Wyświetleń: 64
  • P_20171006_142221_1_1.jpg
    P_20171006_142221_1_1.jpg
    954,8 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Do góry