reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Witam. Czy mogę do was jeszcze dołączyć? [emoji5] termin mam na 31 grudnia [emoji5] trafiłam na was zupełnie przypadkiem szykujac wyprawkę
Witaj, miło że dołączasz do nas [emoji5] napisz nam kogo oczekujesz - chłopiec czy dziewczynka? Masz już imię?

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. Przez jakiś czas się nie udzielalam, ale starałam się być na bieżąco. Ponad tydzień byłam u rodziców na wsi, bo narzeczony cały czas na delegacjach, a ja słabiej się czułam i bałam się zostawać sama na tak długo.
W końcu zabrałam się za kompletowanie wyprawki (i nie mówię tu o ciuszkach, bo te magazynuje od dawna).
Znalazłam sklep na allegro o szerokim asortymencie. Zamawiam u nich pościele, kocyk, rożek, poduszkę do karmienia, prześcieradła, termometry, smoczki, pieluszki flanelowe i tetrowe, maści, podkłady, przewijak i masę innych rzeczy. Jak narazie wrzuciłam do koszyka ponad 20 rzeczy, a wyszło ok.300 zł. Myślę że nie jest źle.
Komode też już wybrałam, wiec czekam tylko na wypłatę do końca miesiąca i bede wszystko zamawiać :-)
Łóżeczko czeka na malowanie, a wózek ma być do odbioru na początku listopada.
Szczerze mówiąc,nie wierzę że to wszystko się dzieje... Mam wrażenie, że zbyt szybko mija mi ten 'ciążowy czas'... Czy Wy też macie takie odczucia?

Bardzo się rozpisalam, ale dawno mnie tu nie było, wiec mam nadzieję że mi wybaczcie :p

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam dokładnie takie same odczucia, na dodatek jestem jeszcze kompletnie nie przygotowana, tak wielu rzeczy jeszcze nie mam... A tu już 33 tydzień i 4 dzień. Podałabyś jaki to taki fajny tani sklep znalazłaś? :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam dokładnie takie same odczucia, na dodatek jestem jeszcze kompletnie nie przygotowana, tak wielu rzeczy jeszcze nie mam... A tu już 33 tydzień i 4 dzień. Podałabyś jaki to taki fajny tani sklep znalazłaś? :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Dla przykładu wrzucam aukcję z poduszka do karmienia, bo nie wiem jak skopiować link do wszystkich aukcji sprzedającego z aplikacji allegro :-)
Link do: FASOLKA ROGAL DO KARMIENIA PODUSZKA + POSZEWKA

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie niestety trochę nie przyjemnie się zrobiło, w nocy wylądowałam na izbie przyjęć.Przed snem dostałam jakiegoś plamienia i bardzo się przestraszyłam że coś złego się dzieje. Położyli mnie na oddział, w nocy ktg, dziś usg,na szczęście z małą wszystko dobrze. Nie mam pojęcia dlaczego tak mi się zrobiło, lekarz mówi że może coś dźwignęłam lub za dużo ruchu i mało odpoczynku. Mam leżeć i jeszcze raz leżeć. Jeszcze w szpitalu jestem, nie wiem kiedy mnie wypuszczą. Mówię Wam...przestraszyłam się okropnie, wózek stoi w domu, wczoraj mąż komodę skręcił, czekamy na dzidzi a tu takie coś,31 tydzień i 500różnych myśli...masakra. Nie życzę takiego czegoś nikomu!
O jejku to miałaś ciężką noc. Dobrze że z dzidzią wszystko ok. Trzymam kciuki abyś jak najszybciej była w domku

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry