reklama

Grudniowe mamy 2017

Witam przyszłe mamy!

12.01.2017 miałam zabieg łyżeczkowania. Puste jajo płodowe. Lekarz pozwolil starac sie po pierwszej miesiączce wiec nie próżnowaliśmy.

Ostatni okres miałam 23.02.2017. Test ciążowy zrobilam 26.03- pokazał dwie kreski.

28.03- zrobilam bete 858,9

29.03 - poszlam do ginekologa umowic sie na wizyte. Od razu zbadał mnie. Zobaczyliśmy mały pęcherzy 2,5mm. Umowiłam się na kolejna wizyte 20.04.
Wróciłam tego dnia do domu i zauważyłam krew. Wsiadłam w samochód i jeszcze raz pojechałam do mojego lekarza. Przepisał mi luteine 100mg 2x dziennie po 2 tabletki.
Wystraszyłam się bardzo.

30.03- powtórzyłam betę, bo chciałam sie upewnić czy wszystko ok. Na szczęście był przyrost 1929.

Teraz w przyszłą środe mam wizyte kontrolną, ale boje sie strasznie co z tego będzie ;(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@mikini26 witaj :) na spokojnie.. skoro beta rośnie i jest taki ładny przyrost to znaczy, że ciąża się rozwija. Co do plamień to są niepokojące, ale dostałaś leki i to dość dużą dawkę więc musi być dobrze. A masz od tamtej pory jeszcze plamienia?

@Millo z progesteronem to powiem Ci, że pomimo tego że spada to jest na bardzo wysokim poziomie ja na ten tydzień ciąży, co do infekcji.. rozumiem, że CRP wyszło podwyższone, co by znaczyło, że jakiś stan zapalny. Z tym to bym się jednak przeszła do lekarza..wiele dziewczyn miało tak w ciąży, dostawały antybiotyk i wszystko było dobrze.
 
@DigitalGirl
pokazuje sie czasami taka bezowa wydzielina w bardzo małych ilościach. Lekarz kazał prowadzić leżący tryb jak narazie wiec za bardzo sie nie ruszam i nie przeciążam. We wcześniejszej ciąży w 7 tyg diagnozą było puste jajo płodowe.
Eh zobaczymy co teraz z tego wyjdzie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@mikini26 witaj. No trzymam wielkie kciuki. Zwłaszcza, że termin ostatniej miesiączki mamy identyczny. Teraz na pewno wszystko będzie dobrze. Będziemy tu razem przez kolejnych 8 miesięcy.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry