reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Powodzenia dziewczyny na wizytach :)
Miłego dnia dla wszystkich :)
U mnie dzisiaj na obiad będą knedle z truskawkami.Uwielbiam wszelkiego rodzaju kluchy,kopytka,śląskie itp :):):)
 
@maggie91 Ja swojego przekonałam do takich rzeczy bo okazało się że robię lepsze niż jego mama i mu smakuje :):) A masz przepis na coś fajnego i sprawdzonego z truskawkami?Bo mam teraz fazę na truskawki ;)
 
Hej dziewczyny!
Powodzenia na wizytach trzymam kciuki!!

Mam głupie pytanie... Haha jak się ubieracie do ginekologa, żeby było wam wygodnie podczas badań itp?

Co do knedli to Kocham!!!!!!
Też za mną chodzą już dłuższy czas ale ze śliwkami :-)
W wysowej Zdrój u mojej babci jest restauracja gdzie chyba podają najlepsze knedle że śliwkami....omaszczane masłem bułka tarta i miodem...... Poezja!!!
 
@maggie91 Ja swojego przekonałam do takich rzeczy bo okazało się że robię lepsze niż jego mama i mu smakuje :):) A masz przepis na coś fajnego i sprawdzonego z truskawkami?Bo mam teraz fazę na truskawki ;)
Próbowałam już kilka razy, ale masz rację, może podejmę jeszcze jedna próbę :)
On po prostu nie lubi dżemów, ciast i rzeczy "na słodko". Z reszta ja też wybieram kabanosy zamiast czekolady. Ale od czasu do czasu lubię zjeść coś innego :)
Jesli chodzi o obiadowe rzeczy to zawsze robię to samo - makaron lub ryż z sosem truskawkowym :) nie ma co ulepszyć rzeczy doskonałych haha :D
 
@maggie91 Ja swojego przekonałam do takich rzeczy bo okazało się że robię lepsze niż jego mama i mu smakuje :):) A masz przepis na coś fajnego i sprawdzonego z truskawkami?Bo mam teraz fazę na truskawki ;)

Polecam placuszki jogurtowe z truskawkami. Wyglądają podobnie jak racuchy :-) na stronie kwestia smaku jest przepis.
 
reklama
Mam głupie pytanie... Haha jak się ubieracie do ginekologa, żeby było wam wygodnie podczas badań itp?

Ja zawsze zakładam sukienkę, najłatwiej się przygotować do badania i jak sie wyjdzie z łazienki nie trzeba paradować po gabinecie z gołą pupą. Dopiero na krześle ją podwijam. Mam taka o rozmiar za dużą, w której ostatnio chodzę, żebym mogła ją podwinąć dość wysoko i można było brzuch zbadać.
I zawsze zakładam stópki, bo mi zimno jak się tak porozbieram :)
 
Do góry