reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@reniuszek ja na taka pogodę nakładam sukienkę i po prostu ja podwijam (ale na razie miałam dopochwowe usg) :)
No właśnie ja też Haha ale ostatnio jak miałam przez brzuch to leżałam w powinietej kiecce z przykrytym papierem dołem.
Chyba muszę się przejść po sklepach bo już na poważnie nie mam ubrań!
Niby przytyłam tylko 3kg a wszystko poszło w odstawke.
Polecacie jakieś sklepy z ciuchami??
 
reklama
Cześć dziewuszki. Słyszałam o mamie ginekolog... aj, brak słów. Każda taka wiadomość dotyka mnie strasznie, ale staram się o tym nie myśleć bo wszystko wraca. Jakby na pocieszenie chyba, a raczej na 99% mój maluszek dał dziś o sobie znać. Pewnie niektóre z Was uznają, że to zbyt wcześnie, ale mam za soba 2 ciąże i ponoć to możliwe przy każdej kolejnej, że czujemy dziecinkę wczesniej. Lezalam na plecach i miałam rękę na podbrzuszu, a tu nagle ktoś się odezwał :) cudne, cudne, cudne!!! Może to znak przed jutrzejszą wizytą, że wszystko będzie ok... bardzo się jej boję. Byłam dziś na pobraniu krwi. Wyniki po 15. Oby wszystko było dobrze. Żeby maleństwo było zdrowe. :sad:
 
Cześć dziewuszki. Słyszałam o mamie ginekolog... aj, brak słów. Każda taka wiadomość dotyka mnie strasznie, ale staram się o tym nie myśleć bo wszystko wraca. Jakby na pocieszenie chyba, a raczej na 99% mój maluszek dał dziś o sobie znać. Pewnie niektóre z Was uznają, że to zbyt wcześnie, ale mam za soba 2 ciąże i ponoć to możliwe przy każdej kolejnej, że czujemy dziecinkę wczesniej. Lezalam na plecach i miałam rękę na podbrzuszu, a tu nagle ktoś się odezwał :) cudne, cudne, cudne!!! Może to znak przed jutrzejszą wizytą, że wszystko będzie ok... bardzo się jej boję. Byłam dziś na pobraniu krwi. Wyniki po 15. Oby wszystko było dobrze. Żeby maleństwo było zdrowe. :sad:
Będzie napewno :)
 
No właśnie ja też Haha ale ostatnio jak miałam przez brzuch to leżałam w powinietej kiecce z przykrytym papierem dołem.
Chyba muszę się przejść po sklepach bo już na poważnie nie mam ubrań!
Niby przytyłam tylko 3kg a wszystko poszło w odstawke.
Polecacie jakieś sklepy z ciuchami??
Ja też się chętnie podepnę pod pytanie o sklepy bo od 2 miesięcy chodzę w 2 parach legginsów na krzyż :( Wszystkie jeansy cisną mnie w brzuch jak cholera. Ważyć się będę dopiero jutro, ale tydzień temu miałam zaledwie 1 kg na plus. Wrażliwe te nasze brzuszki...
 
Hej dziewczyny!
Powodzenia na wizytach trzymam kciuki!!

Mam głupie pytanie... Haha jak się ubieracie do ginekologa, żeby było wam wygodnie podczas badań itp?

Co do knedli to Kocham!!!!!!
Też za mną chodzą już dłuższy czas ale ze śliwkami :-)
W wysowej Zdrój u mojej babci jest restauracja gdzie chyba podają najlepsze knedle że śliwkami....omaszczane masłem bułka tarta i miodem...... Poezja!!!

Ja się ubieram normalnie. Nie patrzę czy idę do.gina czy nie. Chociaż starsze osoby zauwazylam że zawsze w spodnicach są. Teraz ginekolodzy mają jednorazowe kapcie i coś ala spodnice wiec nie ma dla mnie znaczenia w czym idę :)

Powodzenia na dzisiejszych wizytach dziewczyny. Miłego dnia wszystkim. Wracam pracować :)
 
Miłego dnia dziewczyny a przedewszystkim udanych wizyt.
A takie pyszne sniadanko rano na mnie czekało wszystko z działaczki
 

Załączniki

  • IMG_20170529_101149-1224x1632.jpg
    IMG_20170529_101149-1224x1632.jpg
    341,9 KB · Wyświetleń: 73
Jeny dziewczyny to ja na jakąś "lafirynde" wchodzę, bo ja u ginekologa najczęściej w samym staniku paraduje w dodatku koronkowym bo takie lubię. Mój mąż się ze mnie śmieje. Kiedyś ginekologa się zapytałam czy ma z tym problem, bo mi tak najwygodniej, powiedział że nie bo dla niego to bez różnicy. Więc tak zostało.


Tak samo.miałam w czasie porodu. Strasznie mi nie wygodnie w koszuli było podciagnietej bo się walkowala pod plecami, też jak akcja się zaczęła zapytałam się czy mogę to ściągnąć, wszyscy na sali odpowiedzieli że pewnie bo to mi ma być wygodnie. Rodzilam w staniku sportowym.

Co do ciuchów ja najczęściej kupuje w zwyklych sieciowkach obersizowe rzeczy. Wtedy też po ciąży je noszę. Takich rzeczy typowo ciazowych mam 6 sztuk 2 pary jeansow, jedne spodnie, kurtka, dwie sukienki. Reszta to najnormalniejsze ciuchy z mohito, reserved, zary hm czy innych.
Teraz na lato chce sobie kupić spódnicę ołówkowa i krótkie spodenki więc kolejne typowo ciążowe będę musiała.kupić. Ale koszulki, bluzy i inne to normalne rzeczy.

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewuszki. Słyszałam o mamie ginekolog... aj, brak słów. Każda taka wiadomość dotyka mnie strasznie, ale staram się o tym nie myśleć bo wszystko wraca. Jakby na pocieszenie chyba, a raczej na 99% mój maluszek dał dziś o sobie znać. Pewnie niektóre z Was uznają, że to zbyt wcześnie, ale mam za soba 2 ciąże i ponoć to możliwe przy każdej kolejnej, że czujemy dziecinkę wczesniej. Lezalam na plecach i miałam rękę na podbrzuszu, a tu nagle ktoś się odezwał :) cudne, cudne, cudne!!! Może to znak przed jutrzejszą wizytą, że wszystko będzie ok... bardzo się jej boję. Byłam dziś na pobraniu krwi. Wyniki po 15. Oby wszystko było dobrze. Żeby maleństwo było zdrowe. :sad:
Mi też ostatnio wydawało się, że ruchy czułam. Mąż się ze mnie śmiał ze to za wcześnie, z drugiej strony powiedziałam że Maluch pewnie ma około 8 cm więc wszystko możliwe. Chociaż nie chce mi się wierzyć, że to już.
 
reklama
Ja spodnie mam 2 pary z h&m. reszta są to rzeczy normalne. mam kilka sukienek letnich odcinanych pod biustem to trochę się tam brzuszka schowa. Na pewno jakaś jedna para krótkich spodenek mi potrzebna. Najgorzej jest ubrać się do pracy bo w te normalne spódnice, sukienki już ledwie się mieszczę a do końca lipca będę pracować;/
 
Do góry