reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Mam sprawę do tych z Was, które znają się trochę na snach. Pół nocy śniły mi się groby chyba małych dzieci. I tak strasznie płakałam. Obudziłam się przerażona i nie mogłam dojść do siebie dłuższy czas. Co to może znaczyć???
 
Hej:*samych dobrych wiesci dzisiaj i udanego dnia dla wszystkich:*

Jak czytam takie tragedie ze ktos traci dziecko w poznym okresie ciazy to pozniej sie strasznie stresuje:( do 20.06 jeszcze tyle czasu..buu:(

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam sprawę do tych z Was, które znają się trochę na snach. Pół nocy śniły mi się groby chyba małych dzieci. I tak strasznie płakałam. Obudziłam się przerażona i nie mogłam dojść do siebie dłuższy czas. Co to może znaczyć???
Kochana, mnie na studiach zawsze uczono, że nie należy przywiązywać się do treści snu - który zależy od naszej kreatywności, charakteru, wyobraźni. Tylko raczej do emocji, które w tym śnie występowały. Czułaś strach i smutek? Niepewność i przygnębienie apropo przyszłości?
Powinnaś bardziej zrelaksować się w normalnym życiu, mniej myśli negatywnych, mniej leku. Wiem, że to trudne. Ale organizm być może daje Ci znać, abyś po prostu uspokoiła myśli :*
 
Dla nas sukcesem w ciąży będzie nie nakrecanie się. Umiejętność złapania danej negatywnej myśli i szybko zmiana jej na coś pozytywnego, na miłość, szczęście, radość z tego, co nosimy w sobie. Wyobrażam sobie, ze niektóre z nas nad tym nie panują i te nawracajace czarne scenariusze są męczące, ale ja wierzę, że dobro zawsze pokona zło i trzeba dać sobie szanse przeżyć każda emocje, która się pojawi (tylko jedne krócej, drugie dłużej).
:*
 
@oska to znaczy ze sie boisz o swoje malenstwa. To wszystko. Mi dzisiaj snila sie milosc z dawien dawnych lat czyli mlodosci. Wystarczylo ze kokezanka wspomniala ze on z pijackiej rodziny i masz po roku czasu wygrzebalam z podswiadomoaci i anilo mi sie ze byl u mnie pijany.
 
Kochana, mnie na studiach zawsze uczono, że nie należy przywiązywać się do treści snu - który zależy od naszej kreatywności, charakteru, wyobraźni. Tylko raczej do emocji, które w tym śnie występowały. Czułaś strach i smutek? Niepewność i przygnębienie apropo przyszłości?
Powinnaś bardziej zrelaksować się w normalnym życiu, mniej myśli negatywnych, mniej leku. Wiem, że to trudne. Ale organizm być może daje Ci znać, abyś po prostu uspokoiła myśli :*
Dzięki. Łatwo nie będzie, ale się postaram[emoji5]
 
reklama
Hej dziewczyny ;) dawno mnie tutaj nie było :) co tam u was słychać :)

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry