reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

A to łobuziak z niego. Mam nadzieję, że mąż przywiezie coś smacznego i chociaż z chęcią zjesz[emoji4] dzisiejsza zmiana konkretniejsza niż ta z wczoraj?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak bo z lekarzy to ordynator i mój lekarz prowadzący (na czas pobytu w szpitalu) więc od razu mogłam normalnie porozmawiać po badaniu. Położna sympatyczna ale dopiero się uczy więc troszkę ma problem z okiełznaniem Piotrka jeśli chodzi o badania serduszka ale ogolnie widać, że się stara dziewczyna. ;)
 
reklama
Tak bo z lekarzy to ordynator i mój lekarz prowadzący (na czas pobytu w szpitalu) więc od razu mogłam normalnie porozmawiać po badaniu. Położna sympatyczna ale dopiero się uczy więc troszkę ma problem z okiełznaniem Piotrka jeśli chodzi o badania serduszka ale ogolnie widać, że się stara dziewczyna. ;)
No to jak z takim skoczkiem wiercipiętą sobie poradzi, to już później chyba nic jej nie pokona :D
 
Tak bo z lekarzy to ordynator i mój lekarz prowadzący (na czas pobytu w szpitalu) więc od razu mogłam normalnie porozmawiać po badaniu. Położna sympatyczna ale dopiero się uczy więc troszkę ma problem z okiełznaniem Piotrka jeśli chodzi o badania serduszka ale ogolnie widać, że się stara dziewczyna. ;)
No to jesteś pod dobrą opieką jak sie stara to najwqżniejsze każdy sie kiedyś uczył ale przez to bedzie uważniejsza.
 
@blair oraz @ reniuszek nie rozumiem waszego zachowania i tym samym waszych komentarzy!!! Tak jak piszecie forum jest po to żeby się wspierać i my świetnie sobie z tym radzimy bez was i waszej pomocy. Nie wspominając już kto odszedł i wykluczył pozostałych!!! Nie rozumiem waszego nagłego zainteresowania naszymi osobami!!! Przestańcie wprowadzać nerwową atmosferę bo na tych etapach ciąży nikomu to nie pomoże!!!!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@blair_90, @reniuszek to żart? Przyszlyscie i waszym zamiarem jest naskakiwanie na kogokolwiek na dzień dobry? Nie potrzebujemy tu takiej atmosfery, naprawdę...
Staramy się jak możemy i wspieramy się jak możemy, nikt nikogo nie pomija.
Hipokryzja co niektórych nie ma granic....


Ile mialyscie do powiedzenia w temacie, który Was nie dotyczył na temat zamkniętego wątku. Nawet nowe nicki miały prawo wypowiedzi.

Jeżeli wspieraniem wg Was jest brak pytania o stan zdrowia etc to ja naprawdę Wam współczuję braku empatii. Rozumiem podłoga, golonka czy pampersy to są ważniejsze tematy.


Jest to wątek otwarty każdy może tutaj się wypowiadać. Miło witacie osoby które po 8 miesiącach podczytywania tutaj trafiają, szkoda że z takim hejtem traktujecie osoby które ten wątek stworzyły.

Więc to droga autorko jakiej atmosfery sobie nie życzysz zostaw dla siebie....
 
kosa1212 pisze:
@blair oraz @ reniuszek nie rozumiem waszego zachowania i tym samym waszych komentarzy!!! Tak jak piszecie forum jest po to żeby się wspierać i my świetnie sobie z tym radzimy bez was i waszej pomocy. Nie wspominając już kto odszedł i wykluczył pozostałych!!! Nie rozumiem waszego nagłego zainteresowania naszymi osobami!!! Przestańcie wprowadzać nerwową atmosferę bo na tych etapach ciąży nikomu to nie pomoże!!!!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Z tego co mi wiadomo forum jest otwarte, więc nikt mi nie zabroni tutaj pisać .
 
reklama
Olka dzis w lidlu tez kolejki mega i wszyscy udaja ze nie widze..polska mentalnosc:(


Eee codziennie pytamy o stan i sytuacje Mikado!Mikado czujesz sie zlana?Ja pisalam ze rossmana i nie czytalam wczesniejszych postów.Dziwne zarzuty serio:/

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry