reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Ja z kolei poszlam pozno spac, musialam o 7 30 zwlec sie z wyra, pochnurno za oknami a mnie boli lepetyna okrutnie. Dziecko u tesciowej to chociaz chwila spokoju
 
Hej kochane. Wróciłam juz po urlopie opalona, wypoczeta i z nowa energia :). Od wrzesnia o ile się wszystko uda zaczynamy nowy etap naszego zycia... Oby lepszy. W nowym miejscu gdzie nikt nic niewie i o nic nie bedzie pytal... Pozdrawiam cieplo.

Totois30 wynik amnio prawidłowy.
Pewnie nigdy nie dowiemy się co bylo przyczyna śmierci naszego synka... Ale zycie toczy się dalej. Co ma byc to bedzie.

Za wszystkie z Was trzymam kciuki :).
Kcohana trzymam kciuki za nowy start [emoji9] trzymaj się cieplutko pozdrawiam [emoji4][emoji8]
 
Hej dziewczyny! Nie wiem, czy mnie jeszcze pamiętacie... Ze sporą częścią z Was byłam tu od samego początku. Obiecałam, że jak tylko po raz kolejny zobaczę dwie kreski na teście, to się Wam koniecznie pochwalę. No to jestem [emoji5] Termin na koniec kwietnia/początek maja.
P. S. Notorycznie podglądam Waszą galerie z brzuszkami [emoji173]️
Oczywiście ze pamiętamy [emoji16][emoji3] super wiadomości , gratuluję i teraz wszytsko będzie dobrze , trzymaj się i odzywaj się do nas [emoji4][emoji4][emoji4][emoji8]
 
Czesc dziewczyny ;-) juz pewnie wiekszosc mnie nie pamieta, mialam Was podczytywac ale czasu brak.
Mam nadzieje ze u Was wszystko w porządku i że zdrowo rośniecie ;-)

Ogolnie dzis mam juz 13+5, termin z 26.02 na 24.02 sie zmienil ;-)
Mialam po drodze jakies plamienia itp ale wszystko jest ok. Za mało sie oszczedzalam..
Jestem po prenatalnych, wszystko dobrze ;-) kosc nosowa widoczna, przeziernosc 1,7.
Płci jeszcze nie znam.

Tak pomyslalam ze moze jak bedzie chlopak to odezwe sie do Was i moze odkupie od ktorejs ciuszki?;-) potrzebowalabym po prostu zdjec i wyceny i ewentualnie kosztow wysylki ;p
bo dziewuszkowe mam xP

Załączam foto z usg.
Zobacz załącznik 891314
Super , ale leci za troszkę i u ciebie będzie połowa [emoji4][emoji4]
 
reklama
Termin mam na 27 grudnia, więc jeszcze troche zostało, co jeszcze bardziej skłania mnie do myśli, że trzeba wrzucić na luz.. ale pewnie same rozumiecie, że troska o to, żeby wszystko było w jak najlepszym porządku powoduje właśnie stresowanie się każdym nowym objawem ciążowym..

W każdym razie mała fika koziołki jeden za drugim, więc ma sie chyba całkiem dobrze :-)

A Ty jesteś w którym tygodniu ? Masz podobne objawy, jak ja?
To tylko w głowie siedzi , tak jak mówią dziewczyny jesteś po wizytach więc wszytsko musi być ok , dzidzia kopie więc ma się dobrze , głowa do góry i się nie martw [emoji4] a tak apropo mamy taki sam termin porodu [emoji4]
 
Do góry