reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ciesze sie ale mam tendencje do tycia i tylko o to sie boje....dopiero co schudlam 10 kg a teraz na tyle sobie pozwalam...
Oo i znów łączę się w bólu! Też mam niestety tendencję do tycia i bronie się przed tymi tlustosciami rękoma i nogami ale tak mnie ssie że chyba w końcu coś wrzucę na ruszt
 
reklama
Hej dziewczyny, sorry za pytanie [emoji849] pojawił się u mnie duża ilość białego śluzu z jakby jakimiś białymi uplawami nie jest tego dużo ale jednak i nie śmierdzi, czy to może być infekcja ?
Biorę jeszcze duphaston i tak się zastanawiałam czy to może od tego ? Może przerwać branie go [emoji849][emoji849]
 
Nie martwcie się kobietki, ja od poniedziałku również dużo lepiej się czuje, objawów praktycznie brak ale wierzę że z bobasem wszystko dobrze bo przecież innej opcji nie biorę pod uwagę nawet :) leci 9 tydzien i liczę że to ten czas, kiedy będzie już tylko lepiej :p
 
Hej dziewczyny, sorry za pytanie [emoji849] pojawił się u mnie duża ilość białego śluzu z jakby jakimiś białymi uplawami nie jest tego dużo ale jednak i nie śmierdzi, czy to może być infekcja ?
Biorę jeszcze duphaston i tak się zastanawiałam czy to może od tego ? Może przerwać branie go [emoji849][emoji849]

Nie przerywałabym brania progesteronu, bo w jakimś celu on jest jednak brany ..
Upławy w ciazy dopóki nie są zielone lub śmierdzące to jest ok .. jeżeli nic Cię tam nie swędzi i nie piecze to wydaje mi się, ze normalny śluz ciążowy z dodatkowa rozpuszczoną globulka na czele ;)

No i śluzu ciążowego może być dużo więcej niż normalnie i dobrze jest nosić dodatkowa wkładkę ;)
 
Hej
Mnie tez brzuch nie boli. Ale mega mi wszystko smierdzi megaaa dodatkowo mam straszne humory kazdy mnie denerwuje strasznie. I doszlo mi mega spanie od wczoraj. Jesli chodzi o jedzenie to ja tez musze jesc bo jak nie zjem to mdlosci. Jak znowu zjem za duzo to znowu mi blee i tqk w. Kolko.
Np teraz zjadlam kanapki dwie na kolacje a ja dalej jestem głodna a jak zjem ta trzecia to wiem ze bede miec mdlosci i tak w kolko. Ja przytylam kg ale brzuszka jako tako nie widac jedynie co to po obiedzie mam strasznie wywalony brzuch na tzw wzdecia nie wiem jak to nazwać
 
A tak w ogole to juz leci 3 mc i powiem wam ze jestem w szoku jak ten czas leci jak szybko to.minelo i ze jeszcze 6 mc i troszke oO wy tez tak macie ? Ja sie mega boje porodu ale to pewnie wiekszosc z nas. A czy wiecie czy bedziecie miec cc czy naturalny ?
 
reklama
A tak w ogole to juz leci 3 mc i powiem wam ze jestem w szoku jak ten czas leci jak szybko to.minelo i ze jeszcze 6 mc i troszke oO wy tez tak macie ? Ja sie mega boje porodu ale to pewnie wiekszosc z nas. A czy wiecie czy bedziecie miec cc czy naturalny ?

;) ja tak jak zawsze mówiłam po pierwszym „byleby gorzej nie było, a dam radę”
Teraz mówię tak samo :) chociaż drugi to było niebo a ziemia do pierwszego ;) , wiec teraz się boje, żebym w aucie nie urodziła ;) , bo o mały włos było tak przy młodszym synku hi hi

SN miałam dwa razy, wiec i tym razem tez .. no chyba(oby nie) cos wyszło nie tak
 
Do góry