reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Też mam nadżerkę "dość dużą" jak to powiedziała :/

Ja dziś zgrzeszyłam i zjadłam w McDonaldzie, ale nie mogłam się powstrzymać [emoji28]
Haha gdyby mcDonald byl bliżej napewno bym zachaczyla o chikerra i cheesburgera. Ale mi smaka zrobilas. Chyba pociesze sie kebabem
 
reklama
Moj sie chce ciagle ze mna pakowac na wizyty ale ja takie sprawy wole zalatwiac sama. Zobaczy za niespelna 7 miesiecy :)
 
Też mam nadżerkę "dość dużą" jak to powiedziała :/

Ja dziś zgrzeszyłam i zjadłam w McDonaldzie, ale nie mogłam się powstrzymać [emoji28]
Moja też jest duża podobno:/ nie spodziewałam się że tak może chlupnac krew z niej, przeżyłam mały zawał serca...
 
No znaczy po badaniu, a nie nadżerce. Ale powiedziała, żeby się narazie tym nie przejmować, bardziej tyłozgięciem jak już
 
Dziewczyny czasem sie tak zastanawiam czy nie byloby fajnie i do porodu wstrzymać sie z poznaniem płci [emoji2960] Ale mysle ze ani ja a zwlaszcza partner nie jestesmy tak cieprliwi [emoji23]no i wszystko by musialo zostac kupione w kolorach dla obu plci..czasem mysle ze moze i dalabym rade
 
Zjadlam wlasnie to co napisałaś haha :) A kebaba jadłam w majówkę, więc najwyższa pora jeść zdrowiej [emoji28]

Ja po nadżerce 3 dni plamiłam i przeszło
O nie... Szkoda ze z maka nie dowoza jedzonka:) ja nie pamiętam kiedy jadlam takie cuda ale ja chce miesa.... Zaczely mi sie smaki. Z dziewczynami nie mialam takiego czegos. Robie cos i nagle bach np fasolka po bretonsku i normalnie ja czuje w buzi... Albo wczoraj pierogi ruskie no jakbym miala jesc takie cuda to ze 100do porodu bede miala takze jeden grzech na 2 miesiace
 
reklama
Dziewczyny czasem sie tak zastanawiam czy nie byloby fajnie i do porodu wstrzymać sie z poznaniem płci [emoji2960] Ale mysle ze ani ja a zwlaszcza partner nie jestesmy tak cieprliwi [emoji23]no i wszystko by musialo zostac kupione w kolorach dla obu plci..czasem mysle ze moze i dalabym rade
Ja tak chcialam przy pierwszym dziecku ale lekarz wyskoczyl z plcia na polowkowym. Ale mam znajoma ktora nie poznala plci do porodu. Ale tez bylo to pierwsze dziecko
 
Do góry