reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Hej
Jestem juz po wizycie. Lekarz po zbadaniu powiedział ze rozwijam sie elegancko na dodatek dal mi na usg. !!! Nareszcie zobacze tego bombelka az sie prawie poryczalam a co dopiero jak go zobacze jej nie moge sie doczekac ! Usg mam 21 maja trzymajcie kciuki zeby bylo okej bo ja juz innej opcji nie biore pod uwagę. Zwazyla mnie dzis i pow ze przytylam kg a myslalam ze dwa. Dostałam badania naa grupe krwi i pozwolil mi w 80% jechac w gory ale definitywnie powie po usg. Polecil mi tez szpital w ktorym moge rodzic. Na dodatek pogadalismy troche o prenatlnych i w sumie dzis duzo sie dowiedziałam. Jej nie moge sie doczekac usg !!!
Czy wam od razu przy robieniu usg mowia ze jest ok albo nie ? Jak to jest ?
Tak odrazu mówi
 
Ja również w pierwszej ciąży zabierałam męża na każde USG ale było ich 4 więc to dlatego a teraz mam co wizytę USG czyli mniej więcej co 3 tygodnie bo chodzę do innego lekarza ale myślę że na prenatalne mój mąż się ze mną wybierze , zawsze się wzruszał na usg i był ze mną przy porodzie do czasu jak zaczęły się komplikacje wtedy obserwował zza drzwi ;)

Dziś u mnie matko jaki ciężki dzień , mojego synka odwiedziła "narzeczona" z mama a on dostał szału i tak lata od 5h i szaleje :) mam dosyć wszystkich grających zabawek i przeklinam je w duchu haha ja która popołudniu pisała że tak kocha kupować zabawki tak więc powoli przygotowuje się do hałasu , krzyku itp przy dwójce dzieci :)
Póki co leże i próbuje odpocząć psychicznie chociaż 10 min
 
Hej, ja właśnie po wizycie z maleństwem ok, serduszko tłucze karta zalozona. Jedyne co to mam dużą nadżerkę z której zaczęłam krwawić po badaniu ale dr powiedział że nie zagraża to dziecku i po porodzie będę musiała mieć zabieg. Poza tym coś nie tak wyszło w moczu, mam zażywać żurawinę i w następnym tyg powtórzyć badanie czy coś się poprawia. Także tyle pozdrawiam
 
Hej, ja właśnie po wizycie z maleństwem ok, serduszko tłucze karta zalozona. Jedyne co to mam dużą nadżerkę z której zaczęłam krwawić po badaniu ale dr powiedział że nie zagraża to dziecku i po porodzie będę musiała mieć zabieg. Poza tym coś nie tak wyszło w moczu, mam zażywać żurawinę i w następnym tyg powtórzyć badanie czy coś się poprawia. Także tyle pozdrawiam
Też mam nadżerkę "dość dużą" jak to powiedziała :/

Ja dziś zgrzeszyłam i zjadłam w McDonaldzie, ale nie mogłam się powstrzymać [emoji28]
 
reklama
Do góry