reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Jesteśmy po usg mamy już 27 mm i serduszko bije z prędkością 174 na minutę słyszeliśmy dziś z partnerem pierwszy raz serduszko
1558038090294.jpeg
 
reklama
Niezawodne koleżanki! Byłam dzisiaj u ginekologa i po wizycie mam mętlik w głowie. Na pierwszej wizycie wyszło mi że w czwartek mam 6 tydzien 2 dzień a teraz tez w czwartek 9 tydzien i 5 dzien ... czy moga wychodzic co wizyta, że w sumie płód jest młodszy/starszy? Gdzieś czytałam, że na tym etapie ocena jest bardzo precyzyjna, bo we wczesnej ciąży rosną tak samo...Zobacz załącznik 973568
 
Niezawodne koleżanki! Byłam dzisiaj u ginekologa i po wizycie mam mętlik w głowie. Na pierwszej wizycie wyszło mi że w czwartek mam 6 tydzien 2 dzień a teraz tez w czwartek 9 tydzien i 5 dzien ... czy moga wychodzic co wizyta, że w sumie płód jest młodszy/starszy? Gdzieś czytałam, że na tym etapie ocena jest bardzo precyzyjna, bo we wczesnej ciąży rosną tak samo...Zobacz załącznik 973568

Pamiętaj, ze im dzidzi mniejsze tym można pomiary z lekka źle wymierzyć, ale mimo wszytko chyba nie ma takiej różnicy..
Jaka jest różnica między usg ?
 
Gratuluję dziewczyny pięknych dzidzi, super zdjęcia usg :)
Ja jeszcze do wtorku musze jakoś wytrzymać żeby mi kamień spadl z serca :D
 
Hej dziewczyny
Stalo sie ! Zaczelam 12 tc dzis :)) mam na maxa zmniejszone objawy. Za to.apetyt mam.ogromny. Mam nadzieje ze z dzidzia ok wszystko. A jak u was dzisiaj ?
Pozazdrościć ja 8t+7dz. I samopoczucie cały czas takie samo najgorsze jest to że ja ciągle śpię... Przychodzę z pracy zjem obiad coś tam ogarnę o 17 się kładę o 19 wstaje pójdę z psem na spacer umyje się i ok 21 już idę spać... I tak w kółko. Ale i tak ciągle chodzę śpiąca i niewyspana. Mam nadzieję że niedługo to się skończy.
 
reklama
Hej. Noc koszmar, wstawałam kilka razy... Kręcę się z boku na bok. Eh... Jeszcze tylko pół roku hehe
Sliczne dzieciaczki :)) ile maja lat ? Duza roznica chgva miedzy nimi nie jest ? Fajnie masz z ta przeprowadzka zawsze cisza i spokoj :)
14.10 i 5 Teraz będzie 6 lat prawie, bo Fabian Walentynek jest, więc bez dwóch miesięcy 6 lat.
 
Do góry