reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

No coz. Dziewczyny zaangazowane w prywatna grupe taka podjely decyzje i maja do tego pelne prawo przez swoje zaangazowanie na forum, to ich prywatnosc i moga ja chronic. Nic dziewczyny nie stoi na przeszkodzie abyscie zalozyly wlasna grupe, tam bedziecie mialy swoje zasady. To nie jest 3 miesiac tylko 8, byl czas zeby sie udzielac i ujawniac. My sie znamy juz kilka miesiecy i chcialysmy zostac w gronie ktoremu ufamy i znamy.
Chciałam tylko nadmienić ze ja o istnieniu grupy prywatnej nie miałam pojecia. Ktoś mnie zaprosił, wchodziłam i udzielałam się w w swoich ramach czasowych :) a ze panie maja mnóstwo wolnego czasu Na czytanie każdego posta, cóż :) a teraz cięcie bo... za mało aktywna jestem :) Nie to ze mnie to boli tylko traktowałam to forum informacyjnie. Pisaliście o wielu sprawach o których nie mam pojęcia. A to czy pani x y czy z ma problemy z mężem czy teściowa ... no wybaczcie ze się tak nie udzielam :)
Pozdrawiam serdecznie i życzę szczęśliwego rozwiązania :)
 
reklama
Serio @AsiaPro przeciez mozesz tu pisac w czym jest teraz problem. Właśnie o tym pisałam...te co idzie szybko zniechęcić niestety nie potrzebne sa w zamkniętym.
A jak usunac chcesz to twoja sprawa..wygugluj sobie ;)
 
Drogie Panie macie ogólny wątek i możecie czytać ile sobie chcecie, prywatny jest jak sama nazwa wskazuje prywatny i zobowiązuje do pewnych zachowań, bycie obserwatorem jest niedopuszczalne, bierne korzystanie z wypowiedzi innych i obserwacja ich życia to nie jest zgodne z ideą prywatnego wątku, ja mam 2 dzieci obowiązki i skomplikowana sytuacje osobistą i nie siedzę na forum non stop i nie pisze 30 postów dziennie ale jak ktoś odzywa się raz na tydzień lub co 2 tygodnie to albo po 8 m-cach napisał nagle 80 postów to jednak za mało, wspólną decyzją aktywnych osób było usuniecie obserwatorów, zbyt cenne są.intymne informacje dotyczące dzieci i rodzin by pozwalać je komuś czytać bo ma takie widzi mi się
 
Chciałabym prosić o informacje w jaki sposób można usunąć tu konto? Odpowiedzi o googlach proszę zatrzymać dla siebie :)
Z góry dziekuje za pomoc :)
 
reklama
Do góry