reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny:) ja dzisiaj też miałam wizytę, mój dzidziol ma już ponad 240g i póki co wszystko rozwija się prawidłowo, niestety nie można było potwierdzić czy chłopak bo między nóżkami miał pępowinę, ale 22 mam usg połówkowe więc mam nadzieję, że się ujawni. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty:)
 
Cześć dziewczyny,wczoraj mialam wizyte kontrolna u ginekologa,oczywiście jak zwykle zważył,zapytał co slychac, zrobil usg na którym znowu nie widział plci(a szkoda bo liczyliśmy z chlopakiem na to), pozniej skasowal za wizyte i do widzenia za 3tyg. On mi nie mówi nic na temat dziecka,ile waży,ile ma cm, mowi tylko ze sa dwie nogi i dwie ręce a jak pytam czy wszystko ok z dzieckiem to mowi ze to co on potrafi odczytać to tak. Większość naszej wizyty to cisza,pozniej sama oglądam usg ale nie rozumiem tych oznaczeń:( czy u was wizyty wyglądają? Zastanawiam się czy nie pojsc do innego na wizyte?

Dodatkowo wczoraj byłam u dentysty,rano znieczulenie,pozniej cały dzień lezalam plackiem z okladem, bralam 2 razy po 500mg paracetamolu bo myslalam ze zejdę z tego świata. Dzisiaj mam wyrzuty sumienia ze truje swoje dziecko chemia;( ehh.. pol nocy nie spałam z bolu. Mam dość dzisiaj :(
Kochana ... Napewno z dzidzia jest wszystko ok❤️ nie martw się na zapas. Gdyby było coś nie tak napewno lekarz o tym by Ci powiedział? Zawsze możesz podejść do innego lekarza w celu kontroli i zaspokojenie swojej niepewności 🥰. Nie martw się... Moja Fasolka jest w 15 tygodniu i za nic nie chce pokazać co jest między nogami hehehe.
Kup sobie w aptece detosepta żel. To są wszystko zioła które nie mają chemii a działają jak znieczulenie ❤️ Trzymaj się i nie smuc bo pamiętaj to wszystko działa na nasze szczęście pod sercem ❤️
 
Hej Dziewczyny...
Jestem właśnie po wizycie z lekarzem, który skierował mnie do poradni kliniki genetycznej. Po TELEPORADZIE...Dowiedzialam się, że amniopunkcji nie musze wykonywac bo nie ma takiej potrzeby. ..Ogolne ostateczne rozpoznanie ( wg ICD-10): z35.8.....
Mam dodatkowe badanie przydzielone na 27 lipca jesli wyjdzie cos nie tak musze wykonac test wolnego DNA. Jesli bedzie ok, czekam na badania połowkowe które mam zapisane na 8 sierpnia:( Tak bardzo chciałabym wierzyc w to, że bedzie wszystko dobrze:(....Dziś chyba nie mam najlepszego dnia..:(
Bądź dobrej myśli.Mi też
Cześć dziewczyny,wczoraj mialam wizyte kontrolna u ginekologa,oczywiście jak zwykle zważył,zapytał co slychac, zrobil usg na którym znowu nie widział plci(a szkoda bo liczyliśmy z chlopakiem na to), pozniej skasowal za wizyte i do widzenia za 3tyg. On mi nie mówi nic na temat dziecka,ile waży,ile ma cm, mowi tylko ze sa dwie nogi i dwie ręce a jak pytam czy wszystko ok z dzieckiem to mowi ze to co on potrafi odczytać to tak. Większość naszej wizyty to cisza,pozniej sama oglądam usg ale nie rozumiem tych oznaczeń:( czy u was wizyty wyglądają? Zastanawiam się czy nie pojsc do innego na wizyte?

Dodatkowo wczoraj byłam u dentysty,rano znieczulenie,pozniej cały dzień lezalam plackiem z okladem, bralam 2 razy po 500mg paracetamolu bo myslalam ze zejdę z tego świata. Dzisiaj mam wyrzuty sumienia ze truje swoje dziecko chemia;( ehh.. pol nocy nie spałam z bolu. Mam dość dzisiaj :(
Ojeju.Współczuję.Skoro byłaś u dentysty,to pewnie musiałaś,czasem jak coś boli to trzeba coś wziąść,nie na co mieć wyrzutów sumienia,nie bierzesz przecież często.

Jeśli chodzi o gin,to mi zawsze wszystko mówi itd i daje za każdym razem usg.
Może zmień lekarza bo słabo ,to wyglada🙄
 
Cześć dziewczyny,wczoraj mialam wizyte kontrolna u ginekologa,oczywiście jak zwykle zważył,zapytał co slychac, zrobil usg na którym znowu nie widział plci(a szkoda bo liczyliśmy z chlopakiem na to), pozniej skasowal za wizyte i do widzenia za 3tyg. On mi nie mówi nic na temat dziecka,ile waży,ile ma cm, mowi tylko ze sa dwie nogi i dwie ręce a jak pytam czy wszystko ok z dzieckiem to mowi ze to co on potrafi odczytać to tak. Większość naszej wizyty to cisza,pozniej sama oglądam usg ale nie rozumiem tych oznaczeń:( czy u was wizyty wyglądają? Zastanawiam się czy nie pojsc do innego na wizyte?

Dodatkowo wczoraj byłam u dentysty,rano znieczulenie,pozniej cały dzień lezalam plackiem z okladem, bralam 2 razy po 500mg paracetamolu bo myslalam ze zejdę z tego świata. Dzisiaj mam wyrzuty sumienia ze truje swoje dziecko chemia;( ehh.. pol nocy nie spałam z bolu. Mam dość dzisiaj :(
Od paracetamolu nic się nie stanie. Ja nawet nie wiedząc jeszcze o ciąży tramal brałam bo byłam po operacji i na razie wszystko ok. A co do lekarza, nie czekaj, ja zmieniłam bo poprzednia pani doktor wolała gadać o pogodzie czy moim operowanym kolanie niż dziecku.
 
Cześć dziewczyny,wczoraj mialam wizyte kontrolna u ginekologa,oczywiście jak zwykle zważył,zapytał co slychac, zrobil usg na którym znowu nie widział plci(a szkoda bo liczyliśmy z chlopakiem na to), pozniej skasowal za wizyte i do widzenia za 3tyg. On mi nie mówi nic na temat dziecka,ile waży,ile ma cm, mowi tylko ze sa dwie nogi i dwie ręce a jak pytam czy wszystko ok z dzieckiem to mowi ze to co on potrafi odczytać to tak. Większość naszej wizyty to cisza,pozniej sama oglądam usg ale nie rozumiem tych oznaczeń:( czy u was wizyty wyglądają? Zastanawiam się czy nie pojsc do innego na wizyte?

Dodatkowo wczoraj byłam u dentysty,rano znieczulenie,pozniej cały dzień lezalam plackiem z okladem, bralam 2 razy po 500mg paracetamolu bo myslalam ze zejdę z tego świata. Dzisiaj mam wyrzuty sumienia ze truje swoje dziecko chemia;( ehh.. pol nocy nie spałam z bolu. Mam dość dzisiaj :(
Mój też jest małomówny tylko mówi konkrety ale ja zadaję mu mnóstwo pytań na które odpowiada Czasem warto przygotować sobie pytania na kartce a później zadać je na wizycie
 
reklama
Jestem po wizycie. Za wiele się nie dowiedziałam. Z badań u mojego ginekologa wynika,że dzidzia jest zdrowa i nic jej nie dolega. Mamy 15 tydzień i wagę:124. Nosek bardzo widoczny, bioderko prawidłowe w parametrach... Moja decyzja zaakceptowana. 27 lipca mam badania prenatalne. Jeśli wszystko wyjdzie ok ( przezierność karkowa, właściwe parametry dziecka) nie robimy tego wolnego DNA. Jednak jeśli będzie coś nie tak ( a modlę się abym było wszystko dobrze i były to tylko statystyki które wyszły w teście pappa )Od razu po badaniu poddaje się dalszej diagnostyki....czyli wykonam ten test ☹️
 
Do góry