reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny jakie sporty uprawiacie w chwili obecnej? Zastanawiam się nad jazdą na rowerze, lekarz nie zabronił, ale mimo wszystko mam opór
Mój sport to spacery [emoji13]
Teoretycznie jeśli jeździłas dużo rowerem przed ciążą a teraz nie ma przeciwwskazań to ok.
ALE... Pamiętaj, że w ciąży łatwiej o zawroty głowy, zmienia się środek ciężkości...i chyba łatwiej o upadek. I do tego oprócz Ciebie są inni użytkownicy drog rowerowych i nawet niewielka kolizja może być bardzoooo groźna.
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Dzisiaj zachmurzone i chyba bedzie padać...
Wczoraj byłam u diabetologa I niestety mam cukrzycę ciążową dzisiaj zaczynam swoją przygodę z pomiarami cukrów które niestety odbiegają od normy 😕
Nie martw sie-będzie dobrze :)
O brzuchach była mowa. U mnie 17+5 i już taki, ale nie oszukujmy się cześć to tłuszcz po prostu
Śliczny brzusio :D
Hejka. Jestem po wizycie 😊 z dziewczynkami wszystko wporzadku, ładnie rosną mają już po 250gram 🥰 z ruchami maluchów się nie myliłam bo lekarz jak mnie badał to mówił, że kopią w głowice 😁
Cieszę sie,że dziewczynki rosną zdrowo :)
Hej co myślicie o porodzie w domu?
Nigdy nie brałam tego pod uwage...za bardzo sie boje...ale to bedzie mój czwarty poród więc może pójść bardzo szybko-zobaczymy jak to sie skończy ;)
Dziewczyny jakie sporty uprawiacie w chwili obecnej? Zastanawiam się nad jazdą na rowerze, lekarz nie zabronił, ale mimo wszystko mam opór
Spacery i leżenie na kanapie :D
Co do śpiworków to jeszcze uważam,że mam na takie zakupy sporo czasu ;)
 
Cześć dziewczyny :)
Dzisiaj zachmurzone i chyba bedzie padać...

Nie martw sie-będzie dobrze :)

Śliczny brzusio :D

Cieszę sie,że dziewczynki rosną zdrowo :)

Nigdy nie brałam tego pod uwage...za bardzo sie boje...ale to bedzie mój czwarty poród więc może pójść bardzo szybko-zobaczymy jak to sie skończy ;)

Spacery i leżenie na kanapie :D
Co do śpiworków to jeszcze uważam,że mam na takie zakupy sporo czasu ;)
Ja też liczylam że następny poród będzie łatwiejszy a każdy kolejny gorszy teraz boję się że czwarty przebije tradycyjne wcześniejsze.Najlepiej wspominam 3dniowe bóle porodowe z pierwszej ciąży
 
reklama
Ja też liczylam że następny poród będzie łatwiejszy a każdy kolejny gorszy teraz boję się że czwarty przebije tradycyjne wcześniejsze.Najlepiej wspominam 3dniowe bóle porodowe z pierwszej ciąży
No to mnie lekko zaskoczyłaś...u mnie każdy kolejny łatwiejszy i szybszy i licze ,że teraz też bedzie lepiej ;)
 
Do góry