reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja właśnie się zastanawiam ale mam pewne obawy. Jeśli nie będę miała przeciwskazan to chyba się zdecyduje przynajmniej będę miała obok męża a w szpitalu różnie bywa
Póki co ciąża książkowo, pierwszy poród u mnie był i książkowy i szybki. Tylko powiedz mi czy się orientowalas jak to wygląda tak formalnie, czy to musi być położna jakaś specjalna czy każda się może podjąć ?
 
Dziewczyny boli mnie dzisiaj mega ząb, tyle ze ten ząb był leczony kanałowo ok 2 lat temu, co myślicie ? Jest to w ogóle możliwe ?
 
U mnie 21.12 ale patrzę na ten termin +/- 2 tygodnie wolałabym jednak na święta być w domu ale wiadomo siła wyższa. Jak nie się ma co się lubi, to się lubi to co się ma [emoji23]
U mnie już termin zmieniał się 3 razy[emoji2] zaczynałam z terminem sylwestrowym [emoji23] mam nadzieję, że 27.12 jest jednak ostateczny [emoji1694]
 
Mam na 9. Dzwoniłam i tatuś niestety wejść jeszcze nie może [emoji30] a mieliśmy takie duże nadzieję że może się już uda [emoji29]
Ja wizyte mam na 17.45:)

Ja termin mam na 13.12.20, w tym samym moj dniu brat ma urodziny [emoji14] byle tylko w święta nie leżeć w szpitalu:p

Dziewczyny kluje mnie lekko co jakiś czas prawy jajnik,miałyście tak kiedyś? To normalne?
 
Dziewczyny boli mnie dzisiaj mega ząb, tyle ze ten ząb był leczony kanałowo ok 2 lat temu, co myślicie ? Jest to w ogóle możliwe ?
zab leczony kanałowo wkoncu sie kiedys odzywa, jak jest dobrze zrobiony to pozniej,jak kanały nie są dobrze wyczyszczone to wcześniej, przewaznie następstwem jest wyrwanie takiego zeba bo nie ma co z nim zrobić,bol bedzie sie powtarzal,chyba ze ponowne czyszczenie kanałów. Ja mam takich zebow 4. Pewien dentysta mi powiedział ze w ogole najlepiej nie leczyć zebow kanałowo tylko odrazu wyrwać bo taki zab leczony kanalowo jest jak drzazga. Także idz do dentysty koniecznie,niech zrobi porządek. Ja mam wizyty 2 razy w miesiącu,lecze cały czas i przedemna tez kanałówka.
 
Mam jedną położna i cena takiego porodu to od 2.5-4 tys. To musi być specjalną położna nie w każdym mieście jest. Na razie czekam na telefon od położnej bo wczoraj rozmawiać nie mogła bo miała poród
Póki co ciąża książkowo, pierwszy poród u mnie był i książkowy i szybki. Tylko powiedz mi czy się orientowalas jak to wygląda tak formalnie, czy to musi być położna jakaś specjalna czy każda się może podjąć ?
 
Mam jedną położna i cena takiego porodu to od 2.5-4 tys. To musi być specjalną położna nie w każdym mieście jest. Na razie czekam na telefon od położnej bo wczoraj rozmawiać nie mogła bo miała poród
Mówiłam wcześniej, że bym chciała ale chyba mąż nie brał tego na poważnie. Wczoraj rozmawialiśmy i kategorycznie się nie zgadza.... A jak on się uprze to ciężko będzie go przekonać.. ☹️
 
reklama
Witam. Jakie spiwory kupujecie dla maluszka bo wiadomo to bedzie zima a ono takie malutkie [emoji2] ogladam przegladam dalej nie wiem
Ja myślę nad takim ale nie wiem czy nie będzie zagruby patrząc na ostatnie zimy
Screenshot_2020-07-05-11-14-25-673_pl.allegro.jpeg
 
Do góry