reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

zab leczony kanałowo wkoncu sie kiedys odzywa, jak jest dobrze zrobiony to pozniej,jak kanały nie są dobrze wyczyszczone to wcześniej, przewaznie następstwem jest wyrwanie takiego zeba bo nie ma co z nim zrobić,bol bedzie sie powtarzal,chyba ze ponowne czyszczenie kanałów. Ja mam takich zebow 4. Pewien dentysta mi powiedział ze w ogole najlepiej nie leczyć zebow kanałowo tylko odrazu wyrwać bo taki zab leczony kanalowo jest jak drzazga. Także idz do dentysty koniecznie,niech zrobi porządek. Ja mam wizyty 2 razy w miesiącu,lecze cały czas i przedemna tez kanałówka.
:( Nom pójdę ale jednak będę się starała go jednak ratować, właśnie tak myśle ze są wypełnione ze kanały, a ze w ciąży jednak zeby się odzywają to akurat teraz się zaczęło. Dziękuje za odpowiedz
 
reklama
Hejka. Jestem po wizycie [emoji4] z dziewczynkami wszystko wporzadku, ładnie rosną mają już po 250gram [emoji3059] z ruchami maluchów się nie myliłam bo lekarz jak mnie badał to mówił, że kopią w głowice [emoji16]
Super [emoji3590] bardzo się cieszę.
Rosną teraz jak na drożdżach [emoji3059]
 
Właśnie rozważam jego zakup. Ponoć od 16tygodnia można już usłyszeć tętno ale nie wiem ile w tym prawdy :)
Ja się denerwowałam i bałam się kupić, że będzie mnie to stresować, a to najlepsze co zrobiłam <3 nigdy nie miałam problemu ze znalezieniem tętna. Kupiłam w 15 tygodniu, mam tez łożysko na przedniej ścianie. Ale czy jakbym kupiła np w 12 to nie wiem czy coś by było słychać, teraz ciężko powiedzieć. Osobiście polecam
 
Cześć dziewczyny :) ja też mam ciągle schizy, że coś będzie źle i dopadnie mnie całe zło, jak przeczytam, że komuś skraca się szyjka to już panika czy u mnie wszystko ok i takie tam. Siostra się ze mnie śmieje, że to dlatego, że za stara jestem na pierwsze dziecko i przeżywam. Mam jednak nadzieję, że po wypadku męża limit pecha wyczerpany i będzie tylko dobrze. Powodzenia dla wizytujących i miłego weekendu życzę :)
Ja też tak mam, że jak przeczytam coś złego to od razu myślę, że mi się to przydarzy i chcę to jak najszybciej wyrzucić z głowy, żałuję, że to czytałam :p Nie wiem jak się tego pozbyć :D
 
Hejka. Jestem po wizycie 😊 z dziewczynkami wszystko wporzadku, ładnie rosną mają już po 250gram 🥰 z ruchami maluchów się nie myliłam bo lekarz jak mnie badał to mówił, że kopią w głowice 😁
Ooo jakie spore! Mi to się wydaje, że jedno takie moje jest duże, a co dopiero dwa takie dzidziusie!
Super :)
 
Ja się denerwowałam i bałam się kupić, że będzie mnie to stresować, a to najlepsze co zrobiłam <3 nigdy nie miałam problemu ze znalezieniem tętna. Kupiłam w 15 tygodniu, mam tez łożysko na przedniej ścianie. Ale czy jakbym kupiła np w 12 to nie wiem czy coś by było słychać, teraz ciężko powiedzieć. Osobiście polecam
Znalazłam wczoraj używany i dziś go odebrałam :) jestem spokojniejsza a i mąż w końcu mógł posłuchać :) także na te chwile jestem z niego zadowolona!
 
reklama
Do góry