reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Hejka. U nas 31 tydz i dzisiaj na badaniu Maluch ważyl 1534g, poza tym wszystko ok. Ja też przytylam ok 3.5 kg, ale startowałam z wagą 68 😐. Podobno najważniejsze, że dziecko rośnie, bo też niektórzy wokół stresują, że niby za mało przytylam 🙄.
Brzuch twardnieje, więc lekarz zalecił, żeby się oszczędzać i że ok 10 takich skurczy w ciągu dnia jest ok. Pozdrowionka
 
reklama
Ja startowałam z wagą 76kg,teraz mam 78kg, położna troche krzywo na mnie patrzy,ale mały rozwija sie prawidłowo więc po co mam mieć większą nadwagę? Jem i tak więcej niż jadłam,a ruszam się dużo mniej...
 
Ja startowałam z wagą 76kg,teraz mam 78kg, położna troche krzywo na mnie patrzy,ale mały rozwija sie prawidłowo więc po co mam mieć większą nadwagę? Jem i tak więcej niż jadłam,a ruszam się dużo mniej...

Ja też jem normalnie, tzn. więcej warzyw czy owoców, czekolad i tego typu słodyczy mniej, bo mi nie podchodzą 🙄, sugerują się tym co mówią, że skoro Synuś rośnie to jest ok 😁. I tak już przeżywam szok, że nie mieszczę się w ulubione ubrania i cos większego muszę kupować, a nie we wszystkim się sobie podobam 🙊, ale w czymś trzeba chodzić 😉.
 
Ja 8-9...a zaczęłam tych dopiero koło 16 tc. Najlepsze jest to ostatnio niby przytyłam ponad 3 kg między wizytami a byłam wtedy chora i jadłam bardzo mało...więc skąd ?
 
Ja przytylam te 5,5 kg do tej pory ale zaczelam tyc od 20tc i jakby sam brzuch na razie i piersi. Przy mojej poczatkowej wadze 66,5 kg i wzroscie czytalam ze musze przytyc okolo 11-16 kg ale wiadomo ze moze byc roznie. Maly rosl do tej pory prawidlowo a jak przytyl przez ten dluzszy czas dowiem sie za tydzien :) juz odliczam i mam nadzieje ze bedzie dobrze
 
Dziewczyny.. dzisiaj zaczelam odczuwac cos dziwnego. Mialam tak juz 3 razy. Na dole brzucha po lewej stronie czulam takie jakby wibracje, drzenie.. nie wiem jak to opisac. Mijalo po okolo 20 sek. Nie jest to raczej czkawka bo to takie bardzo szybkie jest. Porownalabym do drzenia powieki tylko na dole w brzuchu.. myslalam ze to w pochwie..
 
reklama
Dziewczyny.. dzisiaj zaczelam odczuwac cos dziwnego. Mialam tak juz 3 razy. Na dole brzucha po lewej stronie czulam takie jakby wibracje, drzenie.. nie wiem jak to opisac. Mijalo po okolo 20 sek. Nie jest to raczej czkawka bo to takie bardzo szybkie jest. Porownalabym do drzenia powieki tylko na dole w brzuchu.. myslalam ze to w pochwie..

Ja tak czasem mam ale szczerze mówiąc nie zastanawiałam się nad tym co to jest. Może jelita a może mięsień 🤔
 
Do góry