reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja też czasem takie cos odczuwam... chociaż od wczoraj trochę się stresuje bo mam wrażenie że maluch się mniej rusza... I już sama nie wiem czy swiruje że się mniej rusza czy faktycznie tak jest... wcześniej sie wiercil kopał rozciagal... A od wczoraj gdzieś tam delikatnie tylko musnie... Może to przez to że ma już mniej miejsca... jutro mam wizytę... mam nadzieję że wszystko jest dobrze...
 
Ja też czasem takie cos odczuwam... chociaż od wczoraj trochę się stresuje bo mam wrażenie że maluch się mniej rusza... I już sama nie wiem czy swiruje że się mniej rusza czy faktycznie tak jest... wcześniej sie wiercil kopał rozciagal... A od wczoraj gdzieś tam delikatnie tylko musnie... Może to przez to że ma już mniej miejsca... jutro mam wizytę... mam nadzieję że wszystko jest dobrze...
Ja mam tak, że czasem czuję ruchy przez większość dnia, a czasem ma mały dzień leniucha i rusza się mniej
 
I mój mały ma dni że szaleje na całego a potem ma przerwe i siedzi grzecznie, do tego dochodzi coraz mniej miejsca...
Co do odczuć to od jakiegoś czasu gdy przekręcam sie z boku na bok strzela mi w kości łonowej- a przynajmniej tak to odczuwam...dziwne uczucie i czasem się boje ,że kiedyś przeskoczy i nie wskoczy na swoje miejsce 😅 , chyba zaczynam świrkować 😆
 
Ja też czasem takie cos odczuwam... chociaż od wczoraj trochę się stresuje bo mam wrażenie że maluch się mniej rusza... I już sama nie wiem czy swiruje że się mniej rusza czy faktycznie tak jest... wcześniej sie wiercil kopał rozciagal... A od wczoraj gdzieś tam delikatnie tylko musnie... Może to przez to że ma już mniej miejsca... jutro mam wizytę... mam nadzieję że wszystko jest dobrze...
Ja mam czasem tak ze 2 dni malo sie rusza czasami az zapomne zeby tego pilnowac a pozniej znowu maly szaleje. Bedzie dobrze nie martw sie. Na tym etapie coraz mniej miejsca maja juz ;)
 
A jeszcze zapytam.. czytalyscie jakies ksiazki na temat pielegnacji maluchow? Cos o pierwszych miesiacach zycia? Mozecie cos polecic? Pierwsze dni na l4 i nie mam co ze soba zrobic :/ tego sie obawialam.
 
A jeszcze zapytam.. czytalyscie jakies ksiazki na temat pielegnacji maluchow? Cos o pierwszych miesiacach zycia? Mozecie cos polecic? Pierwsze dni na l4 i nie mam co ze soba zrobic :/ tego sie obawialam.
Ja czytam "mamy dla mamy", a tak to czasem jakieś artykuły/fora. Polecam filmiki na YouTube od "szkoła rodzenia UCZKiN" dość fajne godzinne sesje :)
 
reklama
Do góry