reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Wow! Lekarz mówił ile wcześniej? :) który masz teraz tydzień?
Ja dzisiaj mam wizytę.. Strasznie się stresuje jak tam ta szyjka 🙄
Powodzenia na wizycie 🙂

Mój mały też tydzień z rozwojem jest do przodu 😉
Dziś mam wizyte u endokrynologa,a jutro echo serca małego- mam nadzieje, że ta niedomykalność zastawki i nierówności przegrody minęły.
 
reklama
Wow! Lekarz mówił ile wcześniej? :) który masz teraz tydzień?
Ja dzisiaj mam wizytę.. Strasznie się stresuje jak tam ta szyjka 🙄
Aktualnie 30+2... prawdopodobnie dwa tygodnie wcześniej będę rodzic... wszystko będzie zależeć od tego ile mały urosnie przez najbliższe 4 tyg... Ja też się stresowalam szyjka przed wizytą... zwlaszcza ze ostatnio mialam pobolewania w dolnej części brzucha ale okazało się że szyjka ma ponad 3 cm wiec jak na ten tydzień to podobno bardzo dobrze...
 
Wczoraj miałam wizytę... maly zdrowy i rosnie... ma już 1900g😮❤ prawdopodobnie będę rodzic wcześniej niż mam termin...
Ale duzy chlopak! Ja mam wizyte w piatek i nie moge sie doczekac juz. Dzis mialam teleporade z moim endokrynologiem i dostalam zaswiadczenie do CC, ktore musze w szpitalu odebrac. Mowil lekarz cos wiecej? Jak bedziesz rodzic wczesniej tzn beda wywolywac czy jak? ;)
 
Ale duzy chlopak! Ja mam wizyte w piatek i nie moge sie doczekac juz. Dzis mialam teleporade z moim endokrynologiem i dostalam zaswiadczenie do CC, ktore musze w szpitalu odebrac. Mowil lekarz cos wiecej? Jak bedziesz rodzic wczesniej tzn beda wywolywac czy jak? ;)
Tak będą wywoływać wcześniej żebym dała radę urodzić... doktorka stwierdziła że bezpieczniej będzie dla mnie i dla dziecka rodzic wcześniej dwa tygodnie niż jakby mieli mi potem robić cesarke...
 
U mnie po wizycie wszystko ok. Jestem 28+3,mała ułożona glowkowo, wazy 1230,wiec ponoć idealnie! Lekarz stwierdził że musieli źle zmierzyć małą ostatnio jak trafiłam do szpitala 🤷🏼‍♀️ i że nie mam się czym stresować. Termin wyszedł 3 dni wcześniej niż przy pierwszym usg ale lekarz powiedział żebym się tym nie sugerowała :) także po 2 tygodniach mega stresów jestem już spokojna 🙏🏼
 
reklama
Super, że tak dobrze idą wam wizyty :)

Dziewczyny, doradźcie... tak siedzę i zastanawiam się czy jeśli mam ciepły, zimowy kombinezon dla malucha, kocyk i poduszkę do wózka to czy potrzebuję też śpiworka do wózka?
 
Do góry