reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
A jeszcze zapytam.. czytalyscie jakies ksiazki na temat pielegnacji maluchow? Cos o pierwszych miesiacach zycia? Mozecie cos polecic? Pierwsze dni na l4 i nie mam co ze soba zrobic :/ tego sie obawialam.
Przy chłopakach czytałam książkę o pierwszym roku dziecka, nadal jest zresztą do kupienia widziałam. Bardzo lubiłam miesięcznik ,, Dziecko”, ale to dawne czasy😉 teraz jest serwis edziecko, wszystko przenosi się do świata wirtualnego, ma to ten plus, że wiedza jest szybciej aktualizowana, chociaż trzeba bardziej uważać na źródło z jakiego się ją czerpie. Pawła Zawitkowskiego właśnie z artykułów z Dziecka kojarzę, chętnie obejrzę filmiki👍 Teraz poza aplikacją ciążową nie czytam w temacie pielęgnacji, mam wrażenie, że tego się nie zapomina, chociaż na pewno będę odświeżać na bieżąco przy małym pewne kwestie, widziałam że trochę się zmieniło np. jeśli chodzi o wprowadzanie stałych pokarmów. Na razie w temacie dzieci czytam książki o wychowaniu Jespera Juula, polecam🙂
 
Przy chłopakach czytałam książkę o pierwszym roku dziecka, nadal jest zresztą do kupienia widziałam. Bardzo lubiłam miesięcznik ,, Dziecko”, ale to dawne czasy😉 teraz jest serwis edziecko, wszystko przenosi się do świata wirtualnego, ma to ten plus, że wiedza jest szybciej aktualizowana, chociaż trzeba bardziej uważać na źródło z jakiego się ją czerpie. Pawła Zawitkowskiego właśnie z artykułów z Dziecka kojarzę, chętnie obejrzę filmiki👍 Teraz poza aplikacją ciążową nie czytam w temacie pielęgnacji, mam wrażenie, że tego się nie zapomina, chociaż na pewno będę odświeżać na bieżąco przy małym pewne kwestie, widziałam że trochę się zmieniło np. jeśli chodzi o wprowadzanie stałych pokarmów. Na razie w temacie dzieci czytam książki o wychowaniu Jespera Juula, polecam🙂
Dziekuje! Cos popatrze i poczytam. Ja ogolnie lubie czytac ksiazke zywa czyli papierowa. Nie przepadam za wirtualnymi bo wiekszosc dnia zawsze przed kompem w pracy spedzalam wiec taka ksiazka to dla mnie odpoczynek i odskocznia zawsze jest :D
 
reklama
Do góry