reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

U mnie zostalo 56 dni... jak tam dziewczyny wyprawki gotowe? Ja dla dziecka mam praktycznie wszystko... jeszcze siebie muszę ogarnąć... a No i kosmetyki dla małego ale to w przyszłym miesiącu zakupie... A właśnie na jaką formę stawiacie jeśli chodzi o kosmetyki... Bo ja myślę nad hippem..
Ja jeśli chodzi o kosmetyki to spróbuję z Ziajką słyszałam dużo pozytywnych opinii od koleżanek które mają już bobasy.
 
reklama
Hej 🙂
Weekend spokojny,bark nadal boli ale już mniej,apap biore już rzadziej.
Dziewczyny dziękuję za ciepłe słowa wsparcia 😘. Mam nadzieję, że z barkiem bedziecie coraz lepiej i dam rade z porodem i dzieckiem. Partner bardzo mnie wspiera i obiecuje pomoc- bardzo mu ufam 🙂
Co do kosmetyków będę kupować Ziajke do kompieli- emolient i kremik do smarowania,do pupy Bepanthen.
 
U nas weekend pracowicie bo nadal walczymy z przeprowadzka :) u nas 63 dni do porodu ale ze wzgledu na cc na pewno mniej ;) zrobilismy zamowienie w aptece i postawilismy na kosmetyki hipp i mustele :) zostalo zamowic mi koszule do karmienia ale ogladam i nie wiem czym sie sigerowac..
 
U mnie zostalo 56 dni... jak tam dziewczyny wyprawki gotowe? Ja dla dziecka mam praktycznie wszystko... jeszcze siebie muszę ogarnąć... a No i kosmetyki dla małego ale to w przyszłym miesiącu zakupie... A właśnie na jaką formę stawiacie jeśli chodzi o kosmetyki... Bo ja myślę nad hippem..

Też kompletujemy wyprawkę, do szpitala jestem prawie gotowa. Fajnie, że poruszyłaś temat kosmetyków, bo właśnie się zastanawiamy 😉, także będę śledzić odpowiedzi. Miłego dnia 🌞
 
Hej,
U mnie weekend bardzo leniwy - cały czas padało więc głównie kanapa i serial :d

Do porodu zostało 48 dni :) w czwartek mam wizytę kontrolną i ma pobierać mi wymaz na gbs.

Co do kosmetyków, ja kupiłam bephanten, talk i oliwkę z bambino. Jak będzie trzeba coś więcej to będę dokupować :) ogólnie jestem zwolennikiem jak najmniej chemii, by nie przeciążać skóry. Moja koleżanka kupiła dla pierwszego dziecka zestaw z emolientami i skóra młodego tak się przyzwyczaiła że jak wychodziła jakaś wysypka etc to nie było jak z nią walczyć i ma trochę problemy z cerą. Przy drugim juz wszystko ograniczała i zero problemów :)

Ja powoli pakuję torbę do szpitala i coraz częściej myślę o porodzie - na szczęście mimo że aktualnie jestem w czerwonej strefie mój szpital nadal ma porody rodzinne :)
 
Hej,
U mnie weekend bardzo leniwy - cały czas padało więc głównie kanapa i serial :d

Do porodu zostało 48 dni :) w czwartek mam wizytę kontrolną i ma pobierać mi wymaz na gbs.

Co do kosmetyków, ja kupiłam bephanten, talk i oliwkę z bambino. Jak będzie trzeba coś więcej to będę dokupować :) ogólnie jestem zwolennikiem jak najmniej chemii, by nie przeciążać skóry. Moja koleżanka kupiła dla pierwszego dziecka zestaw z emolientami i skóra młodego tak się przyzwyczaiła że jak wychodziła jakaś wysypka etc to nie było jak z nią walczyć i ma trochę problemy z cerą. Przy drugim juz wszystko ograniczała i zero problemów :)

Ja powoli pakuję torbę do szpitala i coraz częściej myślę o porodzie - na szczęście mimo że aktualnie jestem w czerwonej strefie mój szpital nadal ma porody rodzinne :)
My prawie zawsze mamy wizytę w tym samym dniu:)
 
Hej,
U mnie weekend bardzo leniwy - cały czas padało więc głównie kanapa i serial :d

Do porodu zostało 48 dni :) w czwartek mam wizytę kontrolną i ma pobierać mi wymaz na gbs.

Co do kosmetyków, ja kupiłam bephanten, talk i oliwkę z bambino. Jak będzie trzeba coś więcej to będę dokupować :) ogólnie jestem zwolennikiem jak najmniej chemii, by nie przeciążać skóry. Moja koleżanka kupiła dla pierwszego dziecka zestaw z emolientami i skóra młodego tak się przyzwyczaiła że jak wychodziła jakaś wysypka etc to nie było jak z nią walczyć i ma trochę problemy z cerą. Przy drugim juz wszystko ograniczała i zero problemów :)

Ja powoli pakuję torbę do szpitala i coraz częściej myślę o porodzie - na szczęście mimo że aktualnie jestem w czerwonej strefie mój szpital nadal ma porody rodzinne :)
Zaskoczyłaś mnie tymi emolientami...moja położna jest nimi zachwycona i mocno je poleca... muszę w takim razie pomyśleć... może jednak zamiast nich oliwka z Bambino tak jak przy starszych dzieciach 🤔...
Do porodu 53 dni,ale myślę że będzie prędzej 😉, torba jeszcze nie spakowana...ciuszki nie wyprane...nawet proszek nie kupiony...pieluch też na razie brak, plan porodu nie wypisany... ciężko lewą ręką😉
 
Zaskoczyłaś mnie tymi emolientami...moja położna jest nimi zachwycona i mocno je poleca... muszę w takim razie pomyśleć... może jednak zamiast nich oliwka z Bambino tak jak przy starszych dzieciach 🤔...
Do porodu 53 dni,ale myślę że będzie prędzej 😉, torba jeszcze nie spakowana...ciuszki nie wyprane...nawet proszek nie kupiony...pieluch też na razie brak, plan porodu nie wypisany... ciężko lewą ręką😉
O właśnie o co chodził z napisaniem tego planu porodu 🤔? Położna nic mi nie przekazała na ten temat...
 
reklama
Do góry