reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

My raczej pampersy. Nie bralam pod uwage wgl wielorazowych. Tetrowe pieluszki zamawialismy wczoraj i trzeba czytac jaka gramatura i wgl.. my wybralismy te najgrubsze 140g z certyfikatem i miale dobre opinie ze sa mieciutkie i wytrzymale. Takie 115g pisali ze sie pruja i sa szorstkie. Sprawdz moze.. a gdzie kupowalas?

Ja kupowałam tetrowe w pepco, a część na allegro. Te z pepco są strasznie cieńkie, ale kosztowały tylko 5 zł za 3 sztuki, więc nie spodziewałam się mega jakości - z drugiej strony będą na "najgorsze" rzeczy i tyle :D

Dziewczyny a odbierałyście już w Rosmanie pampersy za 1 grosz? Dostałam dziś mail, że już moge 🙂
OOO, nic nie dostałam o tym :(
 
reklama
Ja kupowałam tetrowe w pepco, a część na allegro. Te z pepco są strasznie cieńkie, ale kosztowały tylko 5 zł za 3 sztuki, więc nie spodziewałam się mega jakości - z drugiej strony będą na "najgorsze" rzeczy i tyle :D


OOO, nic nie dostałam o tym :(
Też mam zamiar zamówić na allegro W płaci z tą jakością nie jest najlepiej chociaż kilka rzeczy też tam kupiłam na początek
A maila też nie dostałam może jeszcze za wcześnie?
 
Jeszcze nie dostałam nic z Rossmanna.

Ja też mam tetrowe z Allegro ale sprawdzałam aby miały dobrą gramaturę. W ogóle w wyprawce mam masę rzeczy z Allegro :)

Ostatnio kupiłam cudną pościel 😍
 

Załączniki

  • Screenshot_20201021-204229_Allegro.jpg
    Screenshot_20201021-204229_Allegro.jpg
    233,2 KB · Wyświetleń: 70
Czy są tutaj mamy, które we wcześniejszych ciążach lub w obecnej miały/mają stwierdzone wielowodzie idiopatyczne i mogą podzielić się informacjami na ten temat?
 
Czy ktoras z Was ma tak samo.. cala noc sie wierce bo tak mnie bola jakby stawy kostek i dloni..
Mnie nie bolą... Ale zauważyłam że od kilku dni puchna mi stopy...nie tylko na wieczór ale i w dzien... A wczoraj na wieczór dodatkowo zawlazylam że mam też opuchnięte ręce powyżej nadgarstkow... wogole ten tydzień mam jakiś ciezki... nie mam kompletnie siły na nic... co chwila coś gdzieś mnie boli... najchętniej to bym nie wstawala z łóżka i przespala cały dzień... mały się w brzuchu wierci bo mu chyba ciasno wiec i brzuch pobolewa od jego rozpychania...
 
Czy są tutaj mamy, które we wcześniejszych ciążach lub w obecnej miały/mają stwierdzone wielowodzie idiopatyczne i mogą podzielić się informacjami na ten temat?
Ja całe szczęście nie ale kuzynka miała. Wywoływany poród w 37 tygodniu a dziecko całe i zdrowe. W ogóle poród miala dość przyjemny jak na poród;)
 
Mnie nie bolą... Ale zauważyłam że od kilku dni puchna mi stopy...nie tylko na wieczór ale i w dzien... A wczoraj na wieczór dodatkowo zawlazylam że mam też opuchnięte ręce powyżej nadgarstkow... wogole ten tydzień mam jakiś ciezki... nie mam kompletnie siły na nic... co chwila coś gdzieś mnie boli... najchętniej to bym nie wstawala z łóżka i przespala cały dzień... mały się w brzuchu wierci bo mu chyba ciasno wiec i brzuch pobolewa od jego rozpychania...
A ciśnienie masz ok?
 
reklama
Czy ktoras z Was ma tak samo.. cala noc sie wierce bo tak mnie bola jakby stawy kostek i dloni..
Stawy jeszcze nie bolą ale za to miednica okropnie I tak ciągnie w pachwinach że chodzę jak kaczka😄 poza tym tez nie mogę spać przewracam się do 23 lub 24 godziny a potem pobudka 3 lub 4 I dodatkowo nie śpię w dzień bo nie mogę zasnąć Masakra!
 
Do góry