reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny od kilku dni się czuję jakby mi dziecko podmienili, z uśmiechniętego gadającego niemowlaka zrobił się maruda, który płaczę wieczorami jakby go ze skóry obdzierali. Wiem, że nic go nie boli bo jak jest w wannie to zadowolony, jak się ubieramy krzyk. Jak położę to ryczy, a jak na rękach cisza. Mam nadzieję, że to skok rozwojowy i mu przejdzie.. Czy Wasze maluchy też przez to przechodziły?
Choćbym czytała o swoim aktualnie 😂 też zwalam to na skok... Mamy tak od poniedziałku, zobaczymy jak dalej
 
reklama
....a u mnie je tylko 90 ml co 2 lub 2,5 h i więcej nie chce czasem w nocy zrobi dłuższą przerwę I zastanawiam się czy nie za mało wypija mleka na dobę?
Jaś je 100ml co 2-2,5h...wychodzi tego 8-9x, czyli ok 800-900 ml. Na wadze pomalu przybiera, chodź i tak jest poniżej najmniejszego centyla. Ale ważne, że idzie w górę a nie spada.🙂
 
Myślałaś o poduszce korygującej? Mój nie ma spłaszczonej głowy, a na usg wyszło, że ma już jakiś węższy kanał po prawej stronie (jego ulubiona pomimo, że go kładę na różne boki). Pani z Usg mi właśnie zaleciła taką poduchę.
Używałam takiej podusi (mimos) przy synkowi w 2018 i bardzo szybko byly efekty💪💪
 
U mnie przed szczepieniem a też gdzieś mniej je.. Jest na cycu ale jakoś długo przy nim nie leży. ALBO zaśnie albo już ucieka z główka. Odciągałam jej mleko i też chciałam jej butla dać i już nawet 3 firmy kupiłam i nie ma szans nie wypije.
My teraz mamy butelkę Avent Natural i jest ok. Wcześniej piła z lovi ale dużo gorzej było
 
My też od poniedziałku walczymy:) cieszę się, że nie jestem w tym sama:)
My jeszcze walczymy z atopowym/łojotokowym zapaleniem więc nie wiem czy to też młodego nie wkurza, ale wcześniej tak nie reagował.
Niestety... Pediatra mówi jedno, alergolog drugie a dermatolog trzecie... I bądź tu mądry.
 
My jeszcze walczymy z atopowym/łojotokowym zapaleniem więc nie wiem czy to też młodego nie wkurza, ale wcześniej tak nie reagował.
Niestety... Pediatra mówi jedno, alergolog drugie a dermatolog trzecie... I bądź tu mądry.
My też mieliśmy i kazała brać latopic jeden raz dziennie i smarować buzię kremem trójaktywnym emolientowym, ale u nas AZS wiązało się z tą alergia na białko i zeszło.
 
My też mieliśmy i kazała brać latopic jeden raz dziennie i smarować buzię kremem trójaktywnym emolientowym, ale u nas AZS wiązało się z tą alergia na białko i zeszło.
No my już mamy zmienione mleko i teraz przepisane smarowidła, zobaczymy co będzie dalej. Póki co leci 2tydzien z Bebilon pepti wiec czekamy na jakieś wyniki
 
No my już mamy zmienione mleko i teraz przepisane smarowidła, zobaczymy co będzie dalej. Póki co leci 2tydzien z Bebilon pepti wiec czekamy na jakieś wyniki
Mój młody też go pije, pediatra mówiła, że dziecko czyści się z białka ok 2,3 tygodni. I po tym czasie były efekty. Powodzenia:)
 
reklama
My też mieliśmy i kazała brać latopic jeden raz dziennie i smarować buzię kremem trójaktywnym emolientowym, ale u nas AZS wiązało się z tą alergia na białko i zeszło.
Córka ma też problem ze skórą na buzi i niby to AZS. 3 mleka ja uczulały teraz dokarmiac ją bebilon pepti syneo. Czy z diety swojej wyeliminowałaś nabiał? Jaki dokładnie krem na buzię stosujecie?
 
Do góry