reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Gratulacje 💙😘 kurczę szkoda ze dzidziol się tak ułożył bo ciężko wyrostek zobaczyć 😜 a lekarza nie zapytałaś ? Moj nic nie mówił dopiero ja zapytałam 😜

No właśnie nie pytałam o wyrostek.. Trudno, mam nadzieję że za 4 tygodnie już się dowiem konkretnie płeć 🙈 że się drogie dziecko nie odwróci znowu 😂
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)
Na badaniach prenatalnych z usg wyszło mi prawdopodobieństwo ZD 1;803 a dziś dostałam wyniki z testu Papa 1;353...ryzyko wzrosło o połowe...co mam o tym myśleć? Robić test genetyczny za 2200zł,czy amniopunkcje-gdzie jest ryzyko poronienia,czy po prostu czekać na kolejne prenatalne w 20 tygodniu ciąży? :(
Ja bym się przejęła takim wynikiem i nie wytrzymała do tych polowkowych:( zrobiłabym ten test genetyczny. Ale to juz zależy od Twojej psychiki czy jesteś gotowa czekac te kolejne tygodnie.. ja jestem panikarą.
 
A ja dzisiaj rano miałam taka akcję 😆 w tej ciąży to naprawdę coś sie z glowa dzieje. Normalnie chodzę do pracy na piechotę, bo mam blisko, ale dzisiaj musiałam jechać autem. Ubralam kurtke jeansowa, pierwszy raz w tym roku ja , biore torebkę, mam zamiar wychodzić, a nagle nie mogę znaleźć kluczyków od auta.. okej przypominam sobie, ze ostatnio jeździłam w poniedziałek i przywiozłam pełno zakupów do domu, rzucilam to wszystko na kanape. Sprawdzilam kieszenie w kurtce, w ktorej wtedy bylam i w plaszczach i w torbach, ktore mialam wtedy na zakupy. I w koszyku, w którym trzymam różne klucze.. zaczęłam patrzeć na kanapie, może gdzieś się upchnely.. potem sobie przypomnialam, ze po tych zakupach miałam duzo opakowan i do kosza je Wrzucalam.. więc ubieram rękawiczki i zaczynam grzebać w tym koszu 🤣 ale sobie pomyślałam "no daj spokoj, poszukaj najpierw gdzie indziej, kosz zostaw na koniec" 😆 szukam w rzeczach co dla dziecka kupiłam, w torebce... nic, nie ma.
Po czym nagle wkładam rękę do kieszeni w tej kurtce jeansowej, a tam te kluczyki 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ nie mam pojęcia, kiedy je tam włożyłam, no luka w pamięci 😂

Też miewam takie akcje😂najgorzej,że zostało mi to już po pierwszej ciąży hehe


Teraz czas na mnie 🙈 wszystko dobrze, dzidzia ma 6.53cm ale tak się ułożyła że ciężko było zmierzyć. Co najlepsze chciałam zdjęcie w 3D i jak moje dziecko o tym usłyszało postanowiło się odwrócić 😂🙈
Dołączam zdjęcie i jak myślicie po wyrostku? Coś tam widać chyba, ale lekarz nic nie mówił na temat płci.

Serdeczne gratulacje,piękna dzidzia❤niestety nuba nie widać,musi byc bokiem zdjecie,żeby stwierdzić czy idzie prosto czy jest podniesiony.Masz tylko to jedno?



@EvilDesiree gratulacje ❤ super,że same dobre wieści😘



Tylko patrząc z drugiej strony na to-co mi te badania dadzą? ZD nie leczy sie w łonie mamy,a usunięcia ciąży nie biore nawet pod uwage...mam totalny bajzel w głowie...z nerwów już zwymiotowałam...
A wynik może dlatego taki wysoki,bo mam już 38lat..
Też się zastanawiałam co zrobię gdy mi wyjdzie takie ryzyko. Ale chyba poczekałabym do 20 tyg. badania dużo kosztują, a gdyby było coś nie tak na nastepnym usg,to jeszcze jest czas się z tym wszystkim oswoić i sobie poukładać w głowie.
 
Stwierdziłam jedynie fakt, że wszędzie masz problemy z tego co piszesz.
Nie wiem też czy świadome zamieszkanie "z patologią" można nazwać pechem ;)

Nie mam problemu ze zwróceniem komuś uwagi (i nie muszę o to pytać na forum) ale powstrzymam się od oceny tych zachowań bo... mnie tam nie było ;)
Nie mielismy wyboru i musielismy tu zamieszkac. Były wlasciciel mieszkania nie zgodził się na to aby było dziecko a kaucje tutaj za mieszkania są ogromne wiec nie dalibysmy rady oszczędzić na większe mieszkanie będąc dalej na tamtym i płacić taki czynsz jednoczesnie.
 
Nie mielismy wyboru i musielismy tu zamieszkac. Były wlasciciel mieszkania nie zgodził się na to aby było dziecko a kaucje tutaj za mieszkania są ogromne wiec nie dalibysmy rady oszczędzić na większe mieszkanie będąc dalej na tamtym i płacić taki czynsz jednoczesnie.

Ale to jest wybór, w dalszym ciągu wybór. Nie było opcji idealnej ale wybraliście coś co uznaliście za mniejsze zło najwyraźniej ;)
Wiec akurat pechem bym tego nie nazwała.
 
reklama
Teraz czas na mnie 🙈 wszystko dobrze, dzidzia ma 6.53cm ale tak się ułożyła że ciężko było zmierzyć. Co najlepsze chciałam zdjęcie w 3D i jak moje dziecko o tym usłyszało postanowiło się odwrócić 😂🙈
Dołączam zdjęcie i jak myślicie po wyrostku? Coś tam widać chyba, ale lekarz nic nie mówił na temat płci.
O ile to to co mysle ze widze to bym w dziewczynke celowała 😂 ale smieszne zdjecie wiec nie jestem pewna czy to wyrostek nawet 😅 wazne ze zdrowe
 
Do góry