reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Już jestem po ;)
Na zwykłym usg babeczka nie widzi nieprawidłowości. Przeziernosc super, kosc nosowa jest i w normie, serducho w normie. Machał łapkami i rączkami.
Mój bobek ma już 5,13cm :o

Zobacz załącznik 1128628
Jaki fajny! Super 😁gratuluje!
Ale ja Wam zazdroszczę ogródków i własnych działek 😁😍 mi zostaje balkon a dzisaj to tylko o wyłącznie balkon 😅 Córeczka po szczepieniu ma lekka temp. Ale za tydzień o tej porze będę na Podkarpaciu na wsi oj tam poodycham świeżym powietrzem 😁
Ja to samo, tez zazdroszcze tych ogrodkow, ja nawet balkonu nie mam, w ogole sie zastanawiam jak w Hiszpanii moga robic mieszkania bez balkonu 😒 ale architektura tu jest koszmarna.

Stresuje sie mega przed jutrem 😬
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie czasem jak się podcieram to na papierze widzę takie jasno brązowe kropki nie jest ich dużo (właściwie to są pojedyncze kropeczki- gdybym się im nie przyglądała to nawet bym nie zauważyła), ale zastanawiam się czy to uznać jako plamienie czy to raczej normalne ?
 
Cześć Grudniowe Mamusie! Dołączam do Was dość późno, bo to mój 14 tc (13+3), prawdopodobnie Synek. Na ostatnim usg prenatalnym robionym 1.5 tyg temu, wszystko pomierzone i jest ok. Ale jedno mnie niepokoi... Czy też macie bóle i kłucie w dolnej części brzucha, czasami w pochwie? Bóle nie są silne, ale dokuczliwe. Bardzo mnie to martwi, tym bardziej, że pierwszą ciąże straciłam i boję się powtórki... ☹ Napiszcie proszę, jak to wygląda u Was?
Cześć, rozgosc się u nas 😀 gratulacje synka. Mnie też kluje i pobolewa ot taka już chyba fizjologia ciąży 🤪 jeśli nie są to bardzo mocne bóle ani nie ma plamien to nie trzeba się tym przejmować. Dzieciątko pewnie rośnie i rozciąga się tam wszystko.
 
Dziewczyny mam pytanie czasem jak się podcieram to na papierze widzę takie jasno brązowe kropki nie jest ich dużo (właściwie to są pojedyncze kropeczki- gdybym się im nie przyglądała to nawet bym nie zauważyła), ale zastanawiam się czy to uznać jako plamienie czy to raczej normalne ?
Wydaje mi się że chyba nie ma powodów do paniki, plamienie to raczej jak cały sluz jest zabarwiony, ja miałam taką małą smugę jasno różowa raz jak się tam zatarlam. Moze jakaś z dziewczyn Ci jeszcze doradzi bo ja czegoś takiego nie miałam w pierwszej ani tej ciąży.
 
Też mam ten problem, najgorzej po obiedzie i wieczorem, wyglądam jak w 6-7 mies. wtedy. Ogólnie rano czuję się dobrze, a im bliżej wieczora tym gorzej i oprócz wielkiego brzucha ,mdłości dochodzą.


@Piernik98 wróć do nas😢pusto bez Ciebie


Kto dzisiaj wizytuje? Kciuki trzymam✊

Ja prenatalne o 15.30 😊
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie czasem jak się podcieram to na papierze widzę takie jasno brązowe kropki nie jest ich dużo (właściwie to są pojedyncze kropeczki- gdybym się im nie przyglądała to nawet bym nie zauważyła), ale zastanawiam się czy to uznać jako plamienie czy to raczej normalne ?
Również nie miałam czegoś takiego, skonsultuj to na następnej wizycie u gina, bedziesz spokojniejsza. Ja z kolei któregoś razu też się wystraszyłam, że plamię.... Okazało się, że poprostu lekko zacięłam się przy depilacji. 😉
 
Do góry