reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Tak na koniec dnia chciałam Wam tylko napisać żebyście się cieszyły ze zdrowych dzieci ile się da. Koleżanka wróciła z USG i okazało się ze dzidziuś ma zespół Edwardsa. I raczej nie była w grupie ryzyka, przed 30stka, sport I zdrowa dieta, a tu jednak:(.
Czasem wiek i tryb zycia nie ma nic do tego niestety...wspolczuje koleżance bardzo 😔
 
Witajcie dziewczyny Dziś postanowiłam troszkę poprasowac i szybko wysiadam a tak w ogóle to kiepsko z moją kondycją.
Również czekam na telefon z wynikami papa powinny już być w przyszłym tygodniu.
Pusto zrobiło się na forum😕
 
Witajcie dziewczyny Dziś postanowiłam troszkę poprasowac i szybko wysiadam a tak w ogóle to kiepsko z moją kondycją.
Również czekam na telefon z wynikami papa powinny już być w przyszłym tygodniu.
Pusto zrobiło się na forum😕
No wlasnie pusto, co chwila zaglądam ale cisza :(
 
Nie wierzę.... Też mam przepuklinę rozworu przełykowego, ale podobno niewielka jest, natomiast do tej pory nikt z lekarzy nie skojarzył arytmii z nią... Dzięki Ci wielkie, że dałaś znać, pewnie mam również przez to te straszne arytmie... W dodatku ciąża bardzo je zaostrzyła. Nie będę grudniowa mama, trafiłam tu przez przypadek i akurat Twój post mi się rzucił w oczy, bo mam podobne problemy. Jest em aktualnie na końcówce ciąży i liczę na to, że jak urodze to te arytmie się uspokoją choć trochę.
A lekarze coś zalecili Ci w związku z tą przepuklina i arytmia?
Ja też miałam przepukline rozworu przełykowego u mnie poszło bardziej w stronę układu oddechowego czyli męczący kaszel, duszności ogólnie przypominało to wszystko astmę do tego zgaga i odbijanie. Mi na to przepisała lekarka controloc
 
reklama
My dzisiaj korzystamy z pogody i chillujemy nad Zegrzem ☀️🍹

pozdrawiam Was gorąco, odezwę się wieczorem 😘

A73408F9-AF85-4581-90A2-A79E52A8AE64.jpeg
 
Do góry