reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Wiecie co a mnie dziś jakiś dołek chwycił.
Modliłam się o to żeby ciąża przebiegała wporzadku , żeby na USG już był widoczny zarodeczek z serduszkiem ❤️ i to wszystko jest , a tu nagle dziś taki dół że zachciało mi się 4 dziecka , że nie poradzę sobie , co ludzie powiedzą że napewno jakąś patologia 😞
Zrobiło mi się troszkę lepiej jak powiedziałam starszej córce (9l) że będzie miała siostre lub braciszka a ona że super i zamawia drugiego brata ❤️
Masz 3 dzieci dla których na pewno jesteś najlepsza mama ♥️ dla czwartego dziecka też znajdzie się ogrom miłości i szczęścia. Dacie sobie radę doskonale
 
reklama
No mi niestety nie podała wielkości pęcherzyka, też wytłumaczyła że ciąża może być młodsza bo wystarczy że owu była 3 dni później niż pik lh z testu i czasem te 2-3 dni są kluczowe bo taki malutki zarodek rozwija się w każdym dniu więc dziś go nie ma a jutro może już być. Więc cóż jestem cholernie postresowana , załamana, przerażona ale staram się wierzyć w słowa lekarki i cóż pozostaje czekać i nie zwariować a to nie łatwe . Już chyba cały internet przeczytałam 😅 i nie pomogło tylko gorzej się zrobiło + hormony które szaleją wybuchowa mieszanka depresyjna

Dokładnie, czytanie wszystkie w internecie i szukanie odpowiedzi to najgorsze co możemy sobie robić 🙈 wszyscy odradzają mi czytania internetow bo to niekoniecznie pomaga a wpędza w jeszcze większy dołek ale co zrobić skoro to silniejsze. Od niedzieli przeczytałam prawdopodobnie każde forum i każdy wątek na temat pustego przecherzyka i nie czuje się ani trochę lepiej. A gdzie tu wytrzymać jeszcze 1,5 tygodni🙈🙈
Same sobie to robimy 😉
 
Dokładnie, czytanie wszystkie w internecie i szukanie odpowiedzi to najgorsze co możemy sobie robić 🙈 wszyscy odradzają mi czytania internetow bo to niekoniecznie pomaga a wpędza w jeszcze większy dołek ale co zrobić skoro to silniejsze. Od niedzieli przeczytałam prawdopodobnie każde forum i każdy wątek na temat pustego przecherzyka i nie czuje się ani trochę lepiej. A gdzie tu wytrzymać jeszcze 1,5 tygodni🙈🙈
Same sobie to robimy 😉
Pamiętam jak 11 lat temu byłam z pierwszym syn w ciąży 😂 zrobiłam tylko jeden test który był najtańszym testem z apteki jakiejś nieznanej mi firmy i wyszła ledwo blada druga kreska i była radość i żaden internet mnie nie obchodzil wtedy żadne testy z krwi , poprostu już byłam w ciąży i koniec 😅 a teraz masakra a może to trzeba zbadać, sprawdzić czy beta się podwaja, każde formu chodzby z 2013 trzeba przeczytać . Pół dnia z telefonem w ręce 😅 a za 9 miesięcy "i po co mi to było"
 
reklama
Dziś wizyta o 16:15, a od samego rana mdli mnie jak nie wiem co :(( do tego mam trochę wzdęcia i zaparcia. Już na tyle nie mogę się doczekać, że od wczoraj zastanawiam się, czy aby na pewno umówiłam się do dobrej miejscowości, bo lekarz przyjmuję w dwóch :D Przede mną zwariowane 8h!
 
Do góry