reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Która to ginekolożka?
Katarzyna Przygoda. W opiniach na znanym lekarzu ma 2 Opinie gdzie błędnie zmierzyła NT w 11 tygodniu a później u innego lekarza sie to nie potwierdziło 😤 Mam nadzieje, że u mnie to tez pomyłka.. Generalnie wizyta trwała kilka minut a na opisie jest ze wszystko sprawdzone.. Czy są narządy itd Jakoś nie chce mi sie wierzyć.
 
reklama
Katarzyna Przygoda. W opiniach na znanym lekarzu ma 2 Opinie gdzie błędnie zmierzyła NT w 11 tygodniu a później u innego lekarza sie to nie potwierdziło 😤 Mam nadzieje, że u mnie to tez pomyłka.. Generalnie wizyta trwała kilka minut a na opisie jest ze wszystko sprawdzone.. Czy są narządy itd Jakoś nie chce mi sie wierzyć.
Ooooo, a ona akurat certyfikowana nawet jest. Robiłam u niej prywatnie usg w poprzedniej ciąży i kolejne w luxmed po tym jak mnie inna wystraszyła i bzdur naopowiadała odnośnie serduszka dziecka 🙄 żebym tylko prywatnie do niej przyszła gdzie indziej 😡
Ja mam wrażenie (zresztą to nie tylko moja opinia), że sprzęt jest po prostu marny, usg na czas 🤷‍♀️ i stąd te wpadki 😓
 
Ooooo, a ona akurat certyfikowana nawet jest. Robiłam u niej prywatnie usg w poprzedniej ciąży i kolejne w luxmed po tym jak mnie inna wystraszyła i bzdur naopowiadała odnośnie serduszka dziecka 🙄 żebym tylko prywatnie do niej przyszła gdzie indziej 😡
Ja mam wrażenie (zresztą to nie tylko moja opinia), że sprzęt jest po prostu marny, usg na czas 🤷‍♀️ i stąd te wpadki 😓
Kurczę, to już sama nie wiem. Wizyta była bardzo krótka, od razu nastraszyla mnie tym zbyt wysokim NT i mierzyła go 2 razy bo zastanawiała się czy zmierzyła to czy co innego. Generalnie było to badanie przez powłoki brzuszne a jestem w 11+1, według usg 11+5. No nic.. w piątek mam prywatnie badania prenatalne i zobaczę czy diagnoza się potwierdzi. Naczytałam się już, że 3,3 to jeszcze nie wyrok a tylko większe ryzyko wad. Jak w piątek się potwierdzi diagnoza to zrobię sanco albo nifty. Zależy co doradzi lekarz a amiopunkcja w ostateczności. Dodaje w ogóle zdjęcie okruszka. ❤️ Dziewczyny jak myślicie? Widać wyrostek? Bo mi wyglada na to, że jest do góry i będzie chłopak 🥹
 

Załączniki

  • C3768F48-6D6B-4C91-A37C-7992546428F3.jpeg
    C3768F48-6D6B-4C91-A37C-7992546428F3.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 72
kiedy wy znajdujecie czas na seriale ? Ja mam czas ale to tylko w pracy ale tu się skupić nie mogę. Ja ostatnio nawet zarzucilam czytanie moich kochanych kryminałów. W tamtym roku przeczytałam ok. 130 książek. A w tym już z jedną walczę prawie 2 miesiące. Nie umiem się skupić na czytaniu. Mam taką gonitwę myśli w głowie..
w 14 tyg.zaczal mnie boleć brzuch i okazało się że wyrostek. Ale powiedzieli że spoko wyrostek to częsta przypadłość kobiet w ciąży poza tym ja już jestem w 2 trymestrze, bezpiecznym i usuna mi go laparoskopowo. Usuneli i zamiast poprawy ja czułam się gorzej, przez 2 tyg. Nic nie jadłam, byłm pod kroplówką i wreszcie zdecydowali się mnie owtorYc. Rozcięli mi cały brzuch od pępka po spojenie łonowe i okazało się że spierdoli** operacje, źle mnie wyczyścili i zrobiło się zapalenie otrzewnej, i zrost co zatkał jelito. Poczyscili mnie, zaszyli i po 2 dniach wypuścili do domu, z zapaleniem pęcherza na które nic nie dostałam 🤦 i tak sobie leżałam w domu i coraz gorzej się czułam aż dostałam plamienia i trafiłam do szpitala. Okazało się że wypuścili mnie z ogromnym zakażeniem, już się sepsa wdawała. Miałam zapalenie błon, płodowych i łożyska i urodziłam martwa córeczkę. Ledwo ja z tego wyszlam, nie wspominając już i tym maluchu. Było mi strasznie ciężko, teraz po córce został mi grób i widok tego małego ciała które nie zapomnę do końca życia. A tych gnojków co mnie operowali mam nadzieję że Bóg osądzi sprawiedliwe.
polecisz kochana jakieś dobre kryminały ? To mój plan na lato 🙂
 
Kurczę, to już sama nie wiem. Wizyta była bardzo krótka, od razu nastraszyla mnie tym zbyt wysokim NT i mierzyła go 2 razy bo zastanawiała się czy zmierzyła to czy co innego. Generalnie było to badanie przez powłoki brzuszne a jestem w 11+1, według usg 11+5. No nic.. w piątek mam prywatnie badania prenatalne i zobaczę czy diagnoza się potwierdzi. Naczytałam się już, że 3,3 to jeszcze nie wyrok a tylko większe ryzyko wad. Jak w piątek się potwierdzi diagnoza to zrobię sanco albo nifty. Zależy co doradzi lekarz a amiopunkcja w ostateczności. Dodaje w ogóle zdjęcie okruszka. ❤️ Dziewczyny jak myślicie? Widać wyrostek? Bo mi wyglada na to, że jest do góry i będzie chłopak 🥹
ja nic nie widzę prócz pięknego malucha 😁 bardzo dobre myślenie masz. Będzie dobrze kochana
 
reklama
Do góry