reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

reklama
Może dasz radę zaangażować rodzinę? Czym więcej rąk do pracy tym łatwiej i szybciej 😁 A w razie co to allegro i gotowe dekoracje ;)
Będę miała pomoc ale jeszcze nikt nie wie i ja też będę musiała polecieć na pełnych obrotach 🙈no chyba że po wizycie 16 już będę wiedziała że jest dobrze to może powiem. Ja już mam tyle czasu plamienia mimo brania progesteronu, że cały czas jestem jak na bombie 🙈
 
Ja większość dnia się czuje jakby ktoś że mnie wypompowal energię , wogole to mam takie wrażenie jakby w głowie mi się kręciło. Taki kac i choroba w jednym 🤣
o tak, ja się czuję jak na takim wielkim kacu-gigancie. Największy kac życia... dzisiaj myślałam, że zemdleję 😵‍💫 zastanawiam się czy to normalne żeby aż tak słabo się czuć. Mdłości, zawroty głowy, osłabienie, omdlenia... Może to ekstremalne zmęczenie, jeszcze mam wyrzuty, że karmię piersią najmłodszą🙄 No i 4 ciąża, a w domu małe dzieci... 🤷‍♀️
 
o tak, ja się czuję jak na takim wielkim kacu-gigancie. Największy kac życia... dzisiaj myślałam, że zemdleję 😵‍💫 zastanawiam się czy to normalne żeby aż tak słabo się czuć. Mdłości, zawroty głowy, osłabienie, omdlenia... Może to ekstremalne zmęczenie, jeszcze mam wyrzuty, że karmię piersią najmłodszą🙄 No i 4 ciąża, a w domu małe dzieci... 🤷‍♀️
Jak Ty dajesz radę? 🙉 Ja bym już chyba błagała żeby mnie ktoś dobił. Z jednym dzieckiem i tymi dolegliwościami mam dość, a Ty z trójką, w tym jedno na kp to naprawdę powinnaś dostać medal i specjalne miejsce w niebie
 
Będę miała pomoc ale jeszcze nikt nie wie i ja też będę musiała polecieć na pełnych obrotach 🙈no chyba że po wizycie 16 już będę wiedziała że jest dobrze to może powiem. Ja już mam tyle czasu plamienia mimo brania progesteronu, że cały czas jestem jak na bombie 🙈
Mając takie objawy tym bardziej powiedziałabym, że liczę na pomoc i tyle 🙂 Będzie dobrze 🙂 Zawsze możesz się zająć czymś przyjemnym i dekorować. Rok temu miałam komunię mojej córki, co prawda lokal wszytko ogarniał, dekoracje zrobili delikatne, bez dużego wysiłku i nakładu materiału. Było z gustem i nieprzesadzone. Spokojnie do wykonania samemu. Gdybyś chciała to służę pomocą w tej kwestii, w kuchni też bym pomogła ;) no ale trochę nie mam jak :)
 
Jak Ty dajesz radę? 🙉 Ja bym już chyba błagała żeby mnie ktoś dobił. Z jednym dzieckiem i tymi dolegliwościami mam dość, a Ty z trójką, w tym jedno na kp to naprawdę powinnaś dostać medal i specjalne miejsce w niebie
Trzyma mnie przy życiu wizja jutrzejszej wizyty u mojego przystojnego gina🤣🥰🤪
 
Trzyma mnie przy życiu wizja jutrzejszej wizyty u mojego przystojnego gina🤣🥰🤪
O masakra, ja już do przystojnych ginekologów nie chodzę 🙈 miałam takiego jednego to wchodziłam i wychodziłam cała czerwona 😅 poprzednią ciążę prowadziłam u kobiety, a teraz mój gin wygląda na 20 lat chociaż jest starszy o kilka ode mnie 😂
 
reklama
Jak Ty dajesz radę? 🙉 Ja bym już chyba błagała żeby mnie ktoś dobił. Z jednym dzieckiem i tymi dolegliwościami mam dość, a Ty z trójką, w tym jedno na kp to naprawdę powinnaś dostać medal i specjalne miejsce w niebie
Wiesz, w sumie jak ktoś dojrzały świadomie się decyduje na taki model rodziny, to wie co robi i się na to sam pisze, bo wie, że da radę. 🙃
Ale nie dla każdego taki model rodziny jest po prostu odpowiedni i to też nic złego. 🤷🏻‍♀️
Akurat rodzinę i dzieci, ile i w jakich przerwach, każdy sam może sobie zaplanować zgodnie z własnymi zasobami (takie emocjonalnymi) na szczęście. ❤️
Ja np nie wyobrażam sobie posiadania jednego po drugim, bo bym ześwirowała 🤣🤣🤣, ale są przecież rodzice, dla których to układ idealny. :)
 
Do góry