reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

reklama
A ja tam się cieszę :) nie będę musiała wybierać między wychodzeniem ze starszym na dwór a np drzemką u niemowlaka. Jak zrobi się ciepło to młodsze będzie już na tyle ogarnięte że będzie można coś zaplanować. Tak to przezimujemy sobie w mieszkaniu, starsza będzie miała zajęcie, a potem to już (oby!) z górki 😅
 
Ja z córką do 4msc nie wychodziłam na spacery tylko werandowałam na balkonie bo tak się darła w wózku niemiłosiernie, że całe miasto chyba słyszało 😂 więc siedziałam z nią godzinę dziennie trzymając na rękach
 
Ja z córką do 4msc nie wychodziłam na spacery tylko werandowałam na balkonie bo tak się darła w wózku niemiłosiernie, że całe miasto chyba słyszało 😂 więc siedziałam z nią godzinę dziennie trzymając na rękach
Nasza też tak się darla pd 19 do ok 23-1 w nocy. W dzień też się często darla. Ale na szczęście jej przeszło po ponad 3 miesiącach. Na szczęście młodsze już tak nie robiły;)
 
A ja tam się cieszę :) nie będę musiała wybierać między wychodzeniem ze starszym na dwór a np drzemką u niemowlaka. Jak zrobi się ciepło to młodsze będzie już na tyle ogarnięte że będzie można coś zaplanować. Tak to przezimujemy sobie w mieszkaniu, starsza będzie miała zajęcie, a potem to już (oby!) z górki 😅
To dla mnie dziecko przyjdzie w najcięższym czasie bo zimy u nas są bardzo śnieżne, ale grunt by się urodziło i było zdrowe.
 
reklama
Ja wolałabym wrześniowe, wtedy na zimę byłoby ciut starsze, al i luty bo idzie do wiosny. W ogóle mam dzieci 2x marzec i maj, więc teraz dla mnie będzie totalna zimowa nowość:)
O, to ja na odwrót.. 2x listopad i 1x marzec. Teraz miał być październik, ale był biochem...

To prawda. Najważniejszy zdrowy, donoszony noworodek. Ale wydaje mi się, że wiosna czy latem jednak łatwiej z dworem ogarniać maluszka i mniej tych chorób latem
No i można cyca wyciągnąć na spacerze. Zdarzało się, że musiałam karmić zimą na dworze 🤦‍♀️
 
Do góry