reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Tak mówią, że się tak liczy.
Jednakże ja napewno nie mam 4 tygodnie, bo dopiero 14.03 wyciągałam wkładkę, także był złoty strzał 😆
Po dwóch tygodniach już się czułam dziwnie i teraz brak miesiączki.
Myślę, że mój wczorajszy wynik 58,25 jak na drugi tydzień to dobrze. Jutro idę na ponowną będzie wiadomo czy rośnie.

Zawsze mówiłam, że nie chce żeby moje dziecko się urodziło po sierpniu.
Chcieliśmy z mężem drugie dziecko, a nie chciałam czekać specjalnie.
Pierwszy synek z lipca 2020.
 
reklama
Raczej tak. Zapisze się na drugą połowę kwietnia. Myślę że tak będzie najbezpieczniej, może coś już będzie widać.
 
Ja np.wiem kiedy była owilka bo mialam momitoring, więc jak nic nie będzie widać, albo 12 kwietnia nie będzie serduszka chyba umrę. Ja najchętniej rodziłabym dzieci luty-maj, ale dobrze ze się udało;) Ja tam.moge cisnąć dzieciaka i w wigilię i w sylwka, byleby tylko donosić szczęśliwie;) a mam dwoje dzieci z marca i jedno z maja.
 
Dziewczyny, powiecie proszę, co myślicie o tych wynikach?

27.03 (14 dni po owulacji) - Beta hcg: 95
- progesteron 25

29.03 - Beta hcg: 333
 
reklama
Witam wszystkim,
Z wyliczeń kalkulatora wynika że mój termin porodu 1 grudnia, beta robiona w 4tyg i 2 dni ( licząc od terminu ostatniej miesiaczki) a wynik to 661.9
 
Do góry