reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Nie no Pamcia uwielbiam Twoje posty, zawsze jest co poczytac heh :laugh: Nadmienic musze ze odwzajemniam poczuccie silnej wiezi z Toba i Ziemzia ;D To chyba te ciete jezory sprawily, hehe... ja tam lubie jak ktos ma jasno sprecyzowane poglady i je wyluszczyc potrafi, czy sie one komus podobaja, czy nie.

Natomiast w kwestii pieska to mnie prosze nie mieszac w szczeniaczki :) moja Paczi sie zadnych dzidziolkow nie spodziewala :) Swoja droga huncwot jeden mial przymusowe golenie pare dni temu, ale dala sie do polowy, i ma tylek wygolony mniej wiecej do polowy tulowia, a reszta grzywa taka, wyglada jak lion co najmniej...tylko znawcy rozpoznaja w niej jeszcze rase... ::) okropnie ja zapuscilam :(

Przykro mi z powodu Gucia, ja myslalam ze on caly czas jest u Twojej mamy, bo kiedys pisalas ze Tomek nie toleruje. No a ze pies = brod to ma racje, ja kiedys tak na to nie patrzylam, ale teraz jak mam dziecko i jestem wreszcie naprawde u siebie i sie tak nasprzatam, a jedno wyjscie Paczi na dworek zamienia moje podlogi w bagienko, to mnie trzesie...ale postanowilam dac sobie luza.

Cos to ja jeszcze chcialam, ale chyba zaczynam juz niedomagac umyslowo o tej porze. I tak sie zasiedzialam, Pawel ma od rana potworny bol glowy i poszedl spac, a ja sie gapie w bb...i musze jeszzce mleko odciagnac ::) ::) ::)

p.s. Straszne mam zaleglosci w grudniowym watku, ale nie nadazam za Wami. Ja za rzadko wlaczam kompa by byc w temacie :( a ja nie lubie nie wiedziec o czym ogolnie jest mowa korera no...
p.s. Oliwenka juz 2 tygodnie temu skonczyla 4 mce i cio?? :p :p :p :p Cioteczki zapomnialy O0 :police: Buziaczki dla wszystkich naszych grudniowych dzidziosiow. Ide pompowac cyce, dobranoc!!!
 
reklama
Natalio dopiero teraz doczytałam....biedna Szelma :( mam nadzieję, ze jednak to nic powaznego i trzymam kciuki, zeby lecznica była otwarta...koniecznie napisz co jej tak naprawde jest, ale mam nadzieję, że to nic groźnego!

 
hej laski, ja tu już zupełnie obca jestem..ilekroć mam czas wpaść to widzę ileście wypisały i czytam i -myk, po czasie.

ale ja mam pytanie nurtujące dzić i spytam:

rosną waszym młokosom ząbki?
ja już widzę dwa wschodzące.
słodkie niesłychanie, ale on dopiero 4 miesiąć kończy. o, jutro, czyl za parę godzin.
 
Neon witaj kochana :) daaaaaawno Cię nie było!!!

Naszemu Kacperkowi jeszcze ząbki nie wychodzą, przynajmniej nie zauważyłam, ale już go swędzą dziąsła. Niektórym grudniowym dzieciaczkom już wychodzą (czyt. wyżej wypowiedź Natalii) więc nie masz czym się martwić.
 
my juz bylysmy zapisane na basen bo we wroclawiu tego troche jest
ale spanikowalam ze ona taka malusia i ma delkiatna skorke a na basenie to dodatkowo jest halas i postanowilam sie wstrzymac z basenowaniem ale chetnie poczytam

ze nie wspomne o zagrozeniu przeziebieniem pecherza no i walsnei dlatego cala rodzina łącznie z dziadkami sie przestraszyla i nie poszlismy na basen

Majusi jeszcze zabki nie rosna ale kilku dzieciom na watku juz chyba tak i z tego co pamietam mamy smaruja zelem dziaselka
 
reklama
Do góry