reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
wiecie co tak się dzisiaj darła cały dzień że jak zapukal facet ze spółdzielni to pomyślałam czy czasem mi jej ktoś nie przyszedł zabrac z opieki bo sasiedzi zgłosili żę dziecko cały dzień płacze

Dobra ale koniec juz ja sie upiję a Maja mam nadzieje wreszcie przestanie a poza tym tatus zaraz przyjdzie
 
Zaczelam nadrabiac ale sie poddalam po kilku stronach :)

MOje malzenstwo jest z wpadki,ale ta wpadka tylko przyspieszyla dojscie do tego malzenstwa.Bo planowalismy na kiedys tam....

MI troche przeszlo z ta hania i doszlam do wniosku ze jednak mnie kocha i nawet zjadla polowe sloiczka owockow(a to juz sukces)!!!I bawila sie ze mna grzecznie!Juz jestem happy.

Ewela ja te czasem mysle o jednym z moich bylych  darze go sentymentem,ale tak kocham Pawla,ze łoj!Denerwuje mnie czasem ale idzie wytrzymac.Mysle ze Wy tez si e kochacie!! Jak Go zobaczylas to Ci sie troche wrocilo,ale moze przejdie.Moze sie myle.

Tyle naipsalyscie ze zapomnialam...

Gochna-wszystkiego najlepszeo staruszko!!!

No i dziewczynki oczywiscie dziekuje za ady i slowa pocieszenia!
 
dziękuję Wam wszystkim dziewczynki za zyczonka :laugh: oj Magduś zebys wiedziała ze stara d... juz ze mnie ;D ;D ;D nie ma co świętować ::) ale ja sie młodo czuję :laugh:

faktycznie niektóre to sie dzis powsciekały z tym pisaniem ;)

a ja w tym tygodniu mam spokój z dzieciątkiem, tatuś sie produkuje, jak juz siedzi w domu z tą połamaną noga i niewiele z niego pozytku to przynajmniej zacieśnia więzi z córką :laugh: ale tez juz przerabiałam histerię a cierpliwość u mnie tez szybko sie kończy, najczęsciej pomaga odwrócenie uwagi, a juz ostatecznie wyjście na dwór :)
 
Kuba po drzemce zrobił mi powtórkę z rozrywki... brakuje mi pomysłów... jedynie jak je biszkopta to jest spokojny, ale przecież nie będę go napychać jedzeniem żeby się nie darł ::) ::) ::)
 
reklama
Asia to sie pobaw z Majusią a nie siedzisz cały dzień na bb ;) ;D żartuję oczywiście i bardzo współczuje...Kacperek też czasami jest marudny i albo jest wtedy śpiący albo właśnie chce sie ze mną pobawić.
 
Do góry