reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Ewunia! Zaglądaj do nas częściej jak dasz radę i pisz co u Adasia!

Viki! Jak Pablo??

Sylwunia!!! Pakujesz graty do kartonów??? :-D Współczuję!!! Nienawidzę przeprowadzek. A mnie też to może będzie czekało za pół roku... :tak::zawstydzona/y:

Ewelina! My prawie codziennie po 5 godzin na spacerku jesteśmy. Uwielbiam to :tak: nawet jak czasem muszę małą ponosić... Kocham tego łobuziaka...;-):-)

Grzechotka! To niezły miałaś maraton :-D:laugh2::-D:laugh2:
 
reklama
i ja witam wieczorkiem pochwale sie moja laska potrafi ze 3 min sama siedzies bez oparcia narazie tylko tyle bo mocno sie do przodu sie wychyla;-);-);-);-):-):-):-):-):-)
my tez bylismy na spacerku i lecimy sie kapac
SYLWIA GRZECHOTKA jak tam mezusie was poleczyli se........ hihihi
Paula ta twoja Julcia to zdolniacha szacuneczek
moja dwiazda niezwykle spokojna twutwu ciagle se siedzi i gada:-D:-D:-D:-D:-D
och jak ja uwielbiam jak ona jest taka radosna i bekowa cały czas bym tak chciała
 
No widzisz Elcia!!! Oliwka wynagradza Ci gorsze chwile swoją radością.
No i gratki dla niej... Sama siedzi... suuuuper!!!:tak::tak::tak:

Julka już prawie godzinę śpi :-) wykąpana, najedzona...
U mnie był dziś odpust, jak co roku 13 czerwca i kupiłam Julii balona z helem. Ale do niego pieje!!!
 
paula wiem jak sie z takich balonów ciesza dzieciaczki bo my tez Oliwce kupilismy w Wawie
666295.jpg
 
Dziewczyny ale zdolne macie dziciaczki:-):-):-) No ale inne by nie mogły byc:no::no::no:
Marcelowi ostatnio najlepiej to wychodzi ślinienie się:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ja już nie mogę:wściekła/y: normalnie litrami się tego leje:wściekła/y::wściekła/y: powinnam zamontowac mu taki odkurzacz jak u denetysty mają:-p

Kibicki czy wiecie że ten sędzia to mieszka jakieś 70kilometrów odemnie:tak: czy mam tam pojechac i przekazac coś od Was??
 
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:sylwia odemnie to daj mu w DZIUB zeby popamietal :tak::tak::tak:


a moje dziecko zrobilo sobie dzis dzien dziecka jak usnal o 18 to sie juz na kompanie nie obudzil i spi
 
Sylwia możesz wydrukować to co Grzechotka wkleiła i naklej mu to na drzwi :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D myślę że co poniektórzy są za :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Głupek z tego gościa!!!

No i Sylwia nie gadaj;-):-D że Marcelek najlepiej produkuje ślinę bo przecież pięknie siedzi :tak::tak::tak:
 
reklama
sylwia mój też producent sliny na skalę światową musze mu śliniaki zakładać takie bawełn iane i zmieniam przynajmniej 2 razy dziennie bo tak całe ubranie było by mokre
a dzis cwaniaczek już niby usnął ja wyszłam z pokoju a tu po 15 mni słysze pozytywkę obudził się i puścił sobie muzyczkę heheh:-D
a ja sama zostałam R pojechał zrobić papa koledze który odlatuje do angli ale kurcze zapomniał białej chuseczki żeby pomachać:-D
 
Do góry