• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Kata no jasne :-D
Banane04.gif
:-D:-D:-D

Młoda już śpi... Po awanturze o wejście na biurko padła w płaczu i chlipała przez sen :sorry2: aż moja mama słyszała (jest u znajomych dwa piętra wyżej... ) :szok::-D
Napisała mi esa... "Czemu Julka tak płacze" :-D:-D:-D
 
reklama
Heheh u mnie dzisiaj przed kapielą była mala awantura Ja mówie Bartuś choc mama cie wykapie a on mama ne ne:-Da ja dlaczego a on Mama telbisie:-Dja patrze a tu teletubisie lecą :-D
 
reklama
Hello
Mój mały śpi a ja gryzę się z mężem .. na razie bitwa wygrana-siedzi na zmywaku i zrzędzi ale liczy się, że zmywa:tak:
Ola witaj, hej hej :-D
kal.aga..przechlapane:tak:
kata buziak, fajnie, musi być jajcowy ten Twój męż w sensie poczucia humoru:-D(żeby nie napisać, że ma jaja :-D:-D w to nie wątpię)
weroniczka ostatnio moje libido jest na minusie :-D:-D
elcia biedna Oliwcia, niestety nie pomogę, bo mały nie chorował, odpukuję puk puk, jak byliśmy w szpitalu to dużo dzieciaczków z tym trafiało ale to jak już się przenosi chyba, dobrze, że tak wcześnie się zorientowałaś. A u nas ciągle jeszcze katarek po tym szpitalu i jak będę na kontroli w poniedziałek też poproszę, żeby zajrzała dr do uszka, bo w sumie Marcel zawsze się łapał co jakiś czas ale lepiej dmuchać na zimne. Powodzenia i oby szybko minęło
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry