• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
oj tam paula! najwyżej grzywę trochę krzywo zetniesz :-D
iza mój t. ma bardzo specyficzne poczucie humoru ;-) i to właśnie przy nim mój dowcip się trochę wyostrzył :zawstydzona/y: założyłaś mężowi fartuszek? :-D
 
reklama
kata fartuszka nie dał sobie założyć, no właśnie a ja potem piorę, wieszam i układam...chyba zacznę wszystko spisywać żeby wiedział ile ten wychowawczy pracy pochłania a on się tylko rozleniwił jak jak... jak hmmm..leniewiec jakiś
Ola jak będziesz się liczyła z Paolką to pamiętaj żeby uważać na rączki żeby mogła potem klepać z nami
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry