• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
a ja się pochwalę, że jutro może śmigniemy po żyrandol i kinkiet do pokoju, bo mieszkamy już dwa lata a nie kupiliśmy jeszcze tylko ammy taki stary z odzysku, ale tak to już jest jak nie swoje mieszkanie się urządza.. jakoś tak nie ciśnie
 
iza u nas w kuchni goła żarówka wisiała 4 lata :-D aż w końcu pojawiła się przecena w lidlu :-)
a w dużym pokoju 3 :-D jak facet przyjechał kupić wózek to założyliśmy z t. prowizorkę w postaci papierowego klosza
Violence45.gif
 
kata no to mamy, a może też mieszkanie służbowe??:confused: albo duży dom...my małe mieszkanie służbowe 50 m i jeszcze przez dwa lata nie urządzone...
Ola o wiek pytasz, niech pomyślę, mówić czy nie mówić.. no dobra powiem od niedawna ćwiarteczka mi pykła
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry