• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
kata, asia a ja Wam życzę szalonej nocki :-D na spokojne nocki jeszcz przyjdzie czas:-D:-D
Ja też zaraz zmykam bo męż coś zły kurde to ja powinnam się złościć:dry:
Ola gdzie te zdjątka
 
reklama
o na uszy zająca:szok::szok::szok: to już ta godzina spadam do męża, zaraz mały na cyca wstanie...ach no właśnie Kasiamaj ja też nie tylko pistacjowo-kokosowa ale również cycoszkowa jestem :-D:-D
Olu dobranoc pchły na noc :-p do następnego:happy:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry