• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Alex dobrze, że nic poważnego się nie stało, ale nawet nie próbuj się obwiniać, bo niestety niektórych sytuacji nie przewidzisz. Mimo, że masz dziecko cały czas na oku to wypadki są niestety nie uniknione:-(Niestety w taki sposób dzieci nabywają też doświadczenia. Nie smutaj się już :tak:

Edit: Dobra kobietki ja zmykam na chwilę, bo Młodego trzeba oporządzić i starego trza do pracy budzić, ma dzisiaj na 00:30, także będę mogła jedynie do misia się przytulić :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzięki dziewczyny za kciukasy!!!
Kata-piękne te baloniki!!!!-co do Kubunia-to masz rację takie fajne miał te oponki :-D:-D

o a tu już trampolina znalazłam :tak::tak:-w te wakacje też będziemy z sąsiadami rozstawiać
trampolina.jpg
 
alex trzymaj się kochana, wiem przez co przechodzisz ale szczęście nic strasznego się nie stało i dzięki Bogu:tak:
kasiamaj czekam na fotkę
asiacur dobranoc
dobra babeczki, herba się skończyła i idę palulu
cmokam Was mocno papatki i kolorowiastych snów i figlastych fikołków:-)
 
ta trampolina jest taka duża że jak my sie z J położyliśmy głowami do siebie to jeszcze nogami ne dotykaliśmy do sietki-ma ograniczniki żeby nie wypaść -jak Kuba był mały i chodziłam z nim na podwórko to go tam wkładałam i sie kulgał :-D:-D:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry