jutrzenka
Szczęsliwa mamusia :)))
witam
ja sie tylko przywitam bo koleznaka sie rozchorowala wiec mam swoj rejon plus zastepstwo i nie wiem w co lapy wsadzic.
przelecialam po lepkach bo wieczorem nie da rady tyle przeczytac
Viki gratuluje
Ataata pokaz stronke, tez chetnie zobacze
.
Ja nie sprzedaje nic bo po pierwsze nie umiem
(a chcialam bym ubranka z chrztu sprzedac) a po drugie to trzymam dla drugiego potomka bo jest taki w planach wiec nie bede potem tyle kasy na nowo wydawala tylko sie bedzie dokupowala nowe rzeczy 
i tyle co pamietalam,
zdrowka dla maluszkow wszystkich i dla duzych bab tez


milego dnia
ja sie tylko przywitam bo koleznaka sie rozchorowala wiec mam swoj rejon plus zastepstwo i nie wiem w co lapy wsadzic.
przelecialam po lepkach bo wieczorem nie da rady tyle przeczytac
Viki gratuluje

Ataata pokaz stronke, tez chetnie zobacze
. Ja nie sprzedaje nic bo po pierwsze nie umiem

(a chcialam bym ubranka z chrztu sprzedac) a po drugie to trzymam dla drugiego potomka bo jest taki w planach wiec nie bede potem tyle kasy na nowo wydawala tylko sie bedzie dokupowala nowe rzeczy 
i tyle co pamietalam,
zdrowka dla maluszkow wszystkich i dla duzych bab tez



milego dnia



huśtwwka 70 a poszla 109 hehe no ale.... siediałam często po nocach żeby te aukcje wygląd miały, a że mam manie że wszystkko musi być cacy to siedziałam i godzinami czasem zdjęcia wycinałam z tła i obrabiałam... ale mnie to wkurzało, więc teraz już nie wycinam tylko robie na tle w miare jednolitym bez innych baddziewi w kadrze
